کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

آدم‌ربایان، دبیر ادبیات را به بانک بردند تا 50 میلیون به حسابشان بریزد


کد خبر : ۵۲۳۵۲یکشنبه، ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹:۲۳۱۰۲۱ بازدید

چندی پیش مرد 70 ساله‌ای که خود را فوق لیسانس ادبیات و دبیر بازنشسته معرفی کرد به اداره پلیس رفت و از ورود سه مرد ناشناس به خانه ویلایی‌اش خبر داد.

ایران نوشت: چندی پیش مرد 70 ساله‌ای که خود را فوق لیسانس ادبیات و دبیر بازنشسته معرفی کرد به اداره پلیس رفت و از ورود سه مرد ناشناس به خانه ویلایی‌اش خبر داد.

وی گفت: بعد از ازدواج فرزندانم، به تنهایی در خانه ویلایی‌ام در شمال تهران زندگی می‌کنم. ساعت ۸ صبح امروز سه مرد ناشناس از طریق موتورخانه وارد خانه‌ام شدند. آنها تهدید کردند که هر چه پول دارم در اختیارشان قرار دهم اما چون معمولاً من پول‌ها و طلاهایم را در بانک نگهداری می‌کنم به آنها گفتم که پولی داخل خانه نیست. آنها باور نکردند و تمام خانه را زیر و رو کردند.

او ادامه داد: آنها وقتی پولی در خانه پیدا نکردند گفتند باید به بانک بروم دو نفر از آدم ربایان با من آمد و یک نفر از آنها داخل خانه ماند. وقتی وارد بانک شدم به نحوی به رئیس بانک گفتم که این دو نفر آدم ربا هستند ولی او باور نکرد. به خاطر نوع حساب بانکی که داشتم نتوانستم از حسابم پول برداشت کنم. به همین دلیل به دخترم زنگ زدم و از او خواستم به حسابم پول واریز کند. او هم ۵۰ میلیون تومان واریز کرد و من هم پول‌ها را به آدم ربایان دادم. آنها تهدید کردند که اگر این پول را به آنها ندهم خانه‌ام را به آتش می‌کشند وهمدستشان به همین خاطر در خانه ویلایی‌ام مانده است. بعد از دریافت ۵۰ میلیون تومان آنها مرا رها کرده و گریختند.

با شکایت این دبیر ادبیات پرونده به دستور بازپرس دادسرای ویژه سرقت در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات برای دستگیری آدم ربایان ادامه دارد.اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو