کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

نرم افزار حسابداری پارمیسنرم افزار حسابداری پارمیس

چرا خریداران بلیط هواپیما، علی‌بابا را به دیگران توصیه می‌کنند؟


کد خبر : ۵۱۹۰۸چهارشنبه، ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۱:۱۴۱۵۱۹ بازدید

این روزها خرید اینترنتی بلیط هواپیما بسیار مرسوم شده است و بیشتر افرادی که قصد دارند به سفرهای تفریحی یا کاری بروند به جای خرید حضوری یا تلفنی بلیط هواپیما از ...

علی بابا بلیط هواپیما

این روزها خرید اینترنتی بلیط هواپیما بسیار مرسوم شده است و بیشتر افرادی که قصد دارند به سفرهای تفریحی یا کاری بروند به جای خرید حضوری یا تلفنی بلیط هواپیما از اینترنت کمک می‌گیرند.

این افراد به تجربه دریافته‌اند که خرید اینترنتی بلیط هواپیما نه تنها آن‌ها را از زحمت طی کردن مسیر پرترافیک، برای خرید بلیط معاف می‌کند، بلکه مزیت‌های دیگری چون پرداخت اینترنتی بهای بلیط، بررسی زمان و وضعیت پروازهای داخلی پیش از انتخاب زمان پرواز و ... نیز دارد.

در این زمینه علی‌بابا که رتبه یک فروش اینترنتی بلیط هواپیما در ایران است از معتبرترین‌هاست که این اعتبار را از بابت ارائه خدمات شایسته و در نتیجه کسب اعتماد مردم بدست آورده است.

همچنین خلق تجربه شایسته سفر برای مشتریان از ارزش‌هایی است که علی‌بابا خود را به آن متعهد می‌داند و همین موضوع موجب شده است که 2/97 درصد از افرادی که بلیط هواپیما را به صورت اینترنتی از علی‌بابا خریده‌اند، این شیوه خرید از علی‌بابا را به دیگران نیز توصیه کنند.

امکان پرداخت اینترنتی بهای بلیط، استرداد وجه پرداختی در صورت کنسل کردن پرواز و پشتیبانی 24 ساعته تیم کال‌سنتر علی‌بابا از مزیت‌های خرید بلیط از علی‌باباست.

این تیم 300 نفره، شرایطی را فراهم کرده‌اند که مسافران در هر ساعت از شبانه روز که به راهنمایی و کمک احتیاج داشته باشند از پشتیبانی آنها برخوردار شوند. در مورد استرداد وجه پرداختی بلیط هواپیما هم باید بگوییم که در صورتی که به هر دلیل از سفر منصرف شوید، می‌توانید بلیط خود را لغو و مبلغ پرداختی را به صورت اینترنتی دریافت کنند.

علی‌بابا تلاش می‌کند که بهترین شرایط سفر را برای شما فراهم آورد تا تجربه‌ای شایسته از سفر خود داشته باشید.
پس اگر قصد خرید اینترنتی بلیط هواپیما را دارید با علی‌بابا همراه شوید؛ زیرا با علی‌بابا همیشه بهترین‌ها را خواهید داشت و تجربه شایسته سفر را لمس خواهید کرد.اخبار مرتبط

سایت شب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
سایت شب