کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

جزئیات دو بخشنامه جدید خودرویی گمرک


کد خبر : ۵۰۰۳چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۷:۰۹:۱۶۵۲۱۴ بازدید

گمرک ایران در بخشنامه هایی جداگانه به مدیران کل، ناظرین و مدیران کل گمرکات اجرایی کشور خواستار تعیین ارزش گمرکی یک مدل سواری وارداتی میتسوبیشی و همچنین یک مدل کامیونت چینی شد.

 گمرک ایران در بخشنامه ای به ناظرين، مديران كل و مديران گمركات اجرائي کشور خواستار تعیین ارزش گمرکی سواري هاي وارداتی MITSUBISHI سال 2015 شد.

در بخشنامه گمرک آمده است: در اجراي تبصره 6 قانون خودرو و بر اساس مفاد صورتجلسه شماره 535 مورخ 93.02.16 كميته مشترک گمرک جمهوري اسلامي ايران و وزارت صنعت، معدن و تجارت ارزش انواع سواري هاي MITSUBISHI سال 2015 ساخت ژاپن ارسال می شود. مقتضي است دستور فرمايند ارزشگذاري سواري هاي وارداتي مربوطه با توجه به ارزش هاي اعلام شده و با در نظر گرفتن بيمه انجام گيرد.

گمرک ایران در بخشنامه دیگری اعلام کرد: در اجراي تبصره 6 قانون خودرو و بر اساس مفاد صورتجلسه شماره 535 مورخ 93.02.16 كميته مشترک گمرک و وزارت صنعت، معدن و تجارت ارزش كاميونت JAC مدل N75-WLA سال 2014 ساخت چين ارسال می شود. مقتضي است دستور فرمايند ارزشگذاري كاميونت وارداتي مربوطه باتوجه به ارزش هاي اعلام شده و با در نظر گرفتن كرايه حمل و بيمه انجام گيرد.

تصاویر دو بخشنامه جدید خودرویی گمرک :


x6zdduajwx5exyi322l.jpg

z460ao4x3bvm2coypzak.jpg
 اخبار مرتبط


دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها