کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

جدیدترین رده‌بندی کیفی وانت های تولید داخل منتشر شد


کد خبر : ۴۸۸۴سه شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۱:۲۹۶۹۲۸ بازدید

كاپرا محصول گروه خودروسازی بهمن صدرنشین جدول رده بندی شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران شد.
جدیدترین رده‌بندی کیفی وانت های تولید داخل منتشر شدجدیدترین رده‌بندی کیفی وانت های تولید داخل منتشر شد

نیسان CNG محصول زامیاد و وانت پیكان محصول شرکت ایران خودرو تبریز به ترتیب جایگاه های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.از سه مدل خودروی وانت ارزشیابی شده در فروردینماه،  تعداد یك مدل در سطح كیفی خوب و 2 مدل نیز در سطح كیفی قابل قبول قرار گرفتند.

جدول رده بندی كیفی - گروه سبك- وانت

2q4wlsxpd23hrwj4ix3.png


در نمودار زیر روند تغییرات میانگین نمره منفی خودروهای گروه وانت را نسبت به ماه قبل مشاهده می کنیم، بطوریکه وانت نیسان CNGبیشترین درصد بهبود و وانت کاپرا بیشترین درصد تنزل را داشته اند.
 


به گزارش شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران (ISQI)، در بخش عیوب فنی و عملكردی، وانت پیکان بیشترین نمره منفی را كسب نمود. از طرفی شاهد تنزل 42.7 درصدی میانگین نمره منفی نسبت به ماه قبل هستیم كه بیشترین تاثیر در ایجاد این روند رو به نزول مربوط به وانت کاپرا می باشد.

 در بخش تزئینات و مونتاژ شاهد بهبود 11.3 درصدی هستیم که عمدتاً بدلیل روند رو به رشد وانت پیکان تبریز است. در این بخش وانت کاپرا بالاترین نمره منفی را كسب نمود.

 در بخش بدنه وانت نیسان CNG بیشترین نمره منفی را به خود اختصاص داد، از طرفی هم در این بخش میانگین نمره منفی 4.9 درصد افزایش یافت كه بیشترین تاثیر در ایجاد این روند رو به افول مربوط به وانت پیکان می باشد.

 در بخش رنگ وانت پیکان بیشترین نمره منفی را به خود اختصاص داد، همچنین شاهد افت كیفی 3.4 درصدی نسبت به ماه قبل هستیم که بیشترین تاثیر مربوط به وانت نیسان CNG می باشد. میانگین نمره منفی خودروهای گروه وانت، افت كیفی 6.2 درصدی را نسبت به ماه قبل تجربه نموده است.
 اخبار مرتبط


دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
لاماری