کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

كمترين قيمت ملك كلنگي در تهران + جدول


کد خبر : ۴۶۸۳پنجشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۰۵:۵۶:۳۵۶۲۱۲ بازدید

اطلاعات حاصل از مرکز آمار در پاییز 92 درباره قیمت فروش واحدهاي معامله شده هر متر مربع زمین یا همان زمین کلنگی با کاربری مسکونی نشان می‌دهد که بیشترین افت قیمت املاک کلنگی در پاییز سال 92 نسبت ...

 اطلاعات حاصل از مرکز آمار در پاییز 92 درباره قیمت فروش واحدهاي معامله شده هر متر مربع زمین یا همان زمین کلنگی با کاربری مسکونی نشان می‌دهد که بیشترین افت قیمت املاک کلنگی در پاییز سال 92 نسبت به تابستان همان سال در تهران مربوط به منطقه 13 تهران است.

املاک کلنگی در محله‌هایی همچون تهران نو و نیروی هوایی داراي بیشترین افت قیمت فروش در سال گذشته بوده‌اند زیرا قیمت زمین‌های مسکونی در پاییز سال پیش نسبت به تابستان همان سال در منطقه 13 در مدت زمان اشاره شده، معادل 8 /13 رشد منفی داشته است.

طبق گزارش مرکز آمار کمترین قیمت معامله شده ملک کلنگی در منطقه 13، متری 2 میلیون تومان و بیشترین قیمت معامله شده بابت هر متر مربع در این منطقه 8 میلیون و 988 هزار تومان و متوسط قیمت، متری 4 میلیون و 380 هزار تومان اعلام شده است. از سوی دیگر منطقه‌ای که قیمت املاک کلنگی در آن نسبت به سایر منطقه‌های دیگر تهران در دو فصل پایانی سال 92 از کمترین ميزان كاهش قيمت برخوردار بوده است، منطقه 21 است چراکه درصد اعلام شده میزان افت قیمت املاک کلنگی در پاییز 92 در مقایسه با تابستان منفی 3/ 2 درصد است. محله‌های تهرانسر و شهرک هواپیمایی، محله‌های شاخص منطقه مذکور هستند که پایین‌ترین نرخ معامله شده برای هر متر مربع در این منطقه یک میلیون و 639 هزار تومان و بیشترین نرخ معامله شده برای هر متر مربع پنج میلیون و 708 هزار تومان و متوسط قیمت در ازای هر متر مربع 2 میلیون و 530 هزار تومان ثبت شده است. همچنین مناطقی که کمترین قیمت معامله شده املاک کلنگی‌شان کمتر از 2 میلیون تومان از سوی مرکز آمار معرفی شده مربوط به مناطق 17 تا 21 و 14 است.

در منطقه 17 (محله‌های ابوذر، قزوین و آیت‌الله سعیدی) کمترین قیمت معامله شده ملک کلنگی متری یک میلیون و 111 هزار تومان، در منطقه 18 (بخشی از اتوبان آزادگان، اسماعیل آباد و ابراهیم آباد) کمترین قیمت معامله شده ملک کلنگی متری یک میلیون و111 هزار تومان، در منطقه 19 (عبدل‌آباد) کمترین قیمت معامله شده ملک کلنگی متری یک میلیون و 118 هزار تومان، در منطقه 20 (جوانمرد قصاب، هاشم‌آباد) کمترین قیمت معامله شده ملک کلنگی متری یک میلیون و 15 هزار تومان و کمترین قیمت معامله شده املاک کلنگی در منطقه 14 (پرستار، نبرد و بخشی از 17 شهریور) کمترین قیمت معامله شده ملک کلنگی متری یک میلیون و 435 میلیون تومان اعلام شده است.

کمترین قیمت‌های ذکر شده معامله شده املاک کلنگی توسط مرکز آمار شاید از نظر متقاضیان بازار مسکن دور از ذهن به نظر برسد اما در هر صورت قیمت‌های عنوان شده از سوی مرکز آمار براساس قیمت‌های معامله شده در بنگاه‌های املاک است.اخبار مرتبط


دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
لاماری