کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

جدول کیفی وانت های تولید داخل منتشر شد


کد خبر : ۴۴۴۱چهارشنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۳:۴۰۱۰۰۴۳ بازدید

در گزارش اسفند ماه شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران نیز همانند ماه های قبل وانت وینگل 5 محصول شرکت سازه های خودرو دیار توانسته صدر جدول را به خود اختصاص دهد.
جدول کیفی وانت های تولید داخل منتشر شدجدول کیفی وانت های تولید داخل منتشر شد

وانت های کاپرا و مزدا تک کابین که محصولات گروه خودروسازی بهمن هستند نیز به ترتیب در رده های دوم و سوم جدول جای گرفته اند.وانت پیکان محصول شرکت ایران خودرو تبریز نیز در انتهای جدول قرار گرفته است.

بر اساس گزارش شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران، در بخش وانت شاهد افزایش 4.5 درصدی تولید در مقایسه با ماه قبل هستیم كه بیشترین تاثیر در ایجاد این روند مربوط به افزایش تولید خودروهای وانت مزدا تک کابین و وانت دیزل زامیاد می باشد.با توجه به افزایش تولید خودروهای وانت در اسفند ماه، ارزشیابی این خودروها نیز 3.3 درصد رشد یافت، بطوریكه از 7 مدل خودروی ارزشیابی شده 3 مدل در سطح كیفی خوب و 4 مدل نیز در سطح كیفی قابل قبول قرار گرفتند.

جدول رده بندی كیفی - گروه سبك- وانت

yn43kbj53ugcjeqhj0zf.png


همانطور كه در جدول رده بندی كیفی قابل مشاهده است، وانت وینگل 5 محصول شركت سازه های خودرو دیار در صدر و وانت پیكان محصول شركت ایران خودرو تبریز در انتها قرار گرفته‌اند.درنمودار زیر روند تغییرات میانگین نمره منفی خودروهای گروه وانت را نسبت به ماه قبل مشاهده می کنیم، بطوریکه وانت نیسان CNGبیشترین درصد بهبود و وانت مزدا دو کابین بیشترین درصد تنزل را داشته اند.

 


 در بخش عیوب فنی و عملكردی، وانت پیکان بیشترین نمره منفی را كسب نمود. از طرفی شاهد تنزل 7.7 درصدی نمره منفی نسبت به ماه قبل هستیم كه بیشترین تاثیر در ایجاد این روند رو به نزول مربوط به وانت وینگل 5 می باشد.

در بخش تزئینات و مونتاژ شاهد بهبود 9.3 درصدی هستیم که عمدتاً مربوط به روند رو به رشد وانت وینگل 5 است. ضمنا وانت مزدا دو کابین و وانت کاپرا بیشترین نمرات منفی را در این بخش كسب نمودند.در بخش بدنه وانت دیزل زامیاد و وانت مزدا دو کابین بیشترین نمره منفی را به خود اختصاص دادند، از طرفی هم در این بخش میانگین نمره منفی 2.5 درصد کاهش یافت كه بیشترین تاثیر در ایجاد این روند رو به بهبود مربوط به وانت کاپرا می باشد.

در بخش رنگ وانت وینگل 5 بیشترین نمره منفی را به خود اختصاص داد، همچنین شاهد افت كیفی 8.1 درصدی نسبت به ماه قبل هستیم که بیشترین تاثیر مربوط به وانت مزدا دو کابین می باشد.تعداد ایرادات مهم و اساسی نسبت به ماه قبل دستخوش تغییر نگردید. در نهایت میانگین نمره منفی خودروهای گروه وانت، بهبود كیفی 2.1 درصدی را نسبت به ماه قبل تجربه نموده است.اخبار مرتبط


دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
لاماری