کانال تلگرام ایران جیب
بلو بانکبلو بانککواکبیان: نکند ملت ما را خانه‌تکانی کند


کدخبر:۴۴۳۰۲یکشنبه، ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۱:۵۴۶۲۹ بازدید

دو نماینده مجلس در نطق‌های خود "فساد" در قوای سه‌گانه و انفعال دستگاه‌ها برای حل "مشکلات انباشته‌شده" را مورد انتقاد ...

دو نماینده مجلس در نطق‌های خود "فساد" در قوای سه‌گانه و انفعال دستگاه‌ها برای حل "مشکلات انباشته‌شده" را مورد انتقاد قرار دادند. کواکبیان به شدت به روحانی حمله کرد. محمود صادقی هم گفت: چرا با مفسدان همکاری می‌کنیم؟

مصطفی کواکبیان، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی، در نطق میان‌‌دستور خود در روز یکشنبه (۲۶ آذر) انتقادهای تندی را متوجه قوای سه‌گانه کرد و با اشاره به ناتوانی و انفعال در حل "مشکلات انباشته‌شده"، مجلس را نیز در کنار دولت در این امر "مقصر" دانست. او گفت که قصد دارد در نطق خود "بدون هرگونه محافظه‌کاری درباره برخی مشکلات سه قوه" سخن بگوید.

کواکبیان گفت: «رئیس مجلس ما هم موضوع را به شوخی و خنده و تمسخر می‌گیرد. راستی چرا رئیس مجلس ما به جای اینکه خودش را سخنگوی مجلس بداند، همه کاره مجلس می‌داند؟».

این نماینده اصلاح‌طلب با اشاره به وظایف مجلس در تلاش برای حل مشکلات مختلف و به‌خصوص "ابرچالش بیکاری"، خواستار آغاز "شفافیت مالی" از خود مجلس شد. او افزود: «ما برای انجام وظایف خود و پاسخگویی به مطالبات مردم بیش از یک سال زمان نداریم و قرار بود مجلس را خانه‌تکانی کنیم، نکند که ملت ما را خانه‌تکانی کند».قاصدک 24قاصدک 24
اخبار مرتبط

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها