کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

نجات راننده از درون وانت نیسان آتش گرفته + تصاویر


کد خبر : ۴۴۲۸۱یکشنبه، ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰:۱۲۱۰۸۰ بازدید

برخورد شدید خودروی وانت نیسان با وانت نیسان دیگر موجب آتش گرفتن یکی از این خودروها شد.

به گزارش ایران جیب از سازمان آتش نشانی تهران، وقوع این حادثه صبح روز گذشته به آتش نشانی اطلاع داده شد که بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 66 و گروه امداد و نجات 2 این سازمان به محل حادثه واقع در جاده خاوران، نرسیده به خاتون آباد روانه شدند. 

به گفته محمد ناطقی فرمانده آتش نشانان اعزامی، یک دستگاه نیسان وانت در مسیر غرب به شرف جاده خاوران درحال حرکت بود که ناگهان با قسمت عقب یک دستگاه نیسان وانت دیگر که در حاشیه جاده پارک بود، برخورد کرد.

وی اضافه کرد: شدت این تصادف به قدری بود که اتاقک وانت نیسان عقبی درهم مچاله شد و آتش گرفت.

ناطقی ادامه داد: براثر این حادثه راننده این وانت نیسان در داخل اتاقک آن گرفتار شد که پیش از رسیدن آتش به وی با کمک رانندگان خودروهای عبوری از داخل خودرو خارج شد.
این فرمانده آتش نشانی تصریح کرد: آتش نشانان به محض حضور در محل، بلافاصله ضمن ایمن کردن محل و چیدن علائم هشدار دهنده ی ترافیکی در جاده با استفاده از یک رشته لوله آبدهی به مقابله با آتش پرداختند و توانستند شعله های آتش را پیش از گسترش بیشتر مهار و خاموش کنند.

وی با اعلام این که دراین حادثه به راننده وانت آسیبی نرسید، خاطرنشان کرد: علت بروز این حادثه هم اکنون توسط پلیس راهور منطقه شریف آباد در دست بررسی است.

sy8z1juvs5xtiubhljl3.jpg

levadi8cpadymo5ef3m.jpg

zan86hx1j0wjul0l026w.jpgاخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها