کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

پشت پرده حملات سنگین علیه روحانی


کد خبر : ۴۴۲۶۶یکشنبه، ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۲:۳۳۱۰۱۸ بازدید

فعال سیاسی اصلاح‌طلب معتقد است که آنچه تحت عنوان کمپین «پشیمانم» در مورد رای به روحانی به راه افتاده، با برنامه ریزی جریان رادیکال ...

فعال سیاسی اصلاح‌طلب معتقد است که آنچه تحت عنوان کمپین «پشیمانم» در مورد رای به روحانی به راه افتاده، با برنامه ریزی جریان رادیکال صورت گرفته است.

عبدالله ناصری اظهار داشت: معتقدم پشت ماجرای فضای روانی که علیه دولت شکل گرفته، جریال رادیکال و افراطی است که هر تلاشی کرد تا روحانی پیروز انتخابات نشود و به اولین رئیس جمهور تک دوره ای بدل شود. البته توانستند در نهایت ۱۶ میلیون رای جمع آوری کنند.

عضو سابق شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان تاکید کرد: رقبا دارند زمینه چینی می کنند تا حداقل در ۱۴۰۰ گفتمان اصلاحات و روحانی پیروز انتخابات نشود.

وی افزود: از انجایی که مشکلات اقتصادی مردم به شدت سنگین است و از سوی دیگر جامعه، ما یک جامعه احساسی است و میخواهد نتایج اقدامات و سیاست ها را زود ببیند و همچنین آشنایی کامل با پیچیدگی های ساختاری دولت و .. ندارد، لذا تحت تاثیر فضاسازی جریان مقابل قرار می گیرد.

به گزارش انتخاب، عضو سابق شورای عالی سیاستگذاری اصلاحات خاطرنشان کرد: اصلاحات در یک اقتصاد از بنیان خراب به سرعت جواب نمیدهد. البته ناهماهنگی تیم اقتصادی در این زمینه کم نبوده است. بسیاری از نخبگان پیشتر به جناب روحانی گفته بودند که عبور از رکود بهتر از تورم است. همه این نوع مسائل در کمپین مذکور موثر بوده اند.

ناصری در بخش دیگری گفت: واقعیت همیشه این گلایه بوده که در دولت های قبل، نهادها و موسسات غیرضرورت قوت پیدا کرده است. در دولت اصلاحات ساختار بودجه شفاف بود و دستگاه ها نسبت به بودجه دولت و اجرایی توجیه بودند. اما با از بین بردن سازمان مدیریت توسط احمدی نژاد، اساسا اوضاع بی حساب و کتاب شد، چراکه میخواستند سیستم کنترل و نظارت وجود نداشته باشد.

وی افزود: باوجود انتقاداتی که وجود دارد، اما بودجه روحانی باعث شد مردم بفهمند برخی نهادهایی که در قم هستند و نبودشان هیچ تاثیری بر سرنوشت فرهنگاخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها