کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

کشف 100 بیسیم آمریکایی و ژاپنی غیرقانونی در تهران + عکس


کد خبر : ۴۳۹۵۲شنبه، ۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۱:۵۹۱۲۸۵ بازدید

پلیس پایتخت موفق شد فردی را دستگیر کند که علاوه بر فروش تجهیزات مخابراتی و امنیتی، قصد فروش 100 بیسیم غیرقانونی از برندهای ...

4qluajnc8xt268kofbm.jpg

پلیس پایتخت موفق شد فردی را دستگیر کند که علاوه بر فروش تجهیزات مخابراتی و امنیتی، قصد فروش 100 بیسیم غیرقانونی از برندهای آمریکایی و ژاپنی را داشت.

به گزارش ایران‌جیب از تسنیم، به‌دنبال اعلام گزارش‌هایی از فروش غیرقانونی تجهیزات مخابراتی، بررسی موضوع در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت و نهایتاً مأموران پلیس پایتخت موفق شدند پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و رصدهای پلیسی، فردی را شناسایی کنند که در محدوده میدان امام خمینی اقدام به فروش تجهیزات مخابراتی غیرقانونی می‌کرد.

ماموران کلانتری 109 بهارستان پس از شناسایی این فرد و پیگیری اقدامات وی و با توجه به فروش این تجهیزات امنیتی که به‌صورت غیرمجاز وارد کشور شده بود، در هماهنگی با مقام قضائی دستور دستگیری وی را اخذ کردند و پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز توانستند این فرد را دستگیر کنند.

بر اساس این گزارش، مأموران پلیس موفق شدند علاوه بر دستگیری این فرد، حدود 100 دستگاه انواع بیسیم‌های غیرقانونی آمریکایی و ژاپنی را از محل اختفای وی کشف و ضبط کنند.اخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها