کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

دستگیری عوامل آتش‌زدن درب یکی از مساجد در مشهد


کد خبر : ۴۳۹۲۷شنبه، ۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۶:۲۴۴۴۴ بازدید

معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی از دستگیری عوامل آتش‌زدن درب یکی از مساجد مشهد خبر داد.

معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی از دستگیری عوامل آتش‌زدن درب یکی از مساجد مشهد خبر داد.

به گزارش ایلنا، قاضی حیدری معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی ضمن عرض تبریک ایام پر برکت میلاد پیامبر رحمت (ص) و امام صادق (ع) از دستگیری عوامل آتش‌زدن درب یکی از مساجد در مشهد خبر داد.

وی با اشاره به همکاری نهاد‌های نظامی و انتظامی در این عملیات گفت: روز‌های اخیر دو هسته از عوامل فریب خورده که با انجام تحرکاتی مبادرت به وارد آوردن خسارت به اماکن عمومی در شهر کرده و با آتش زدن درب یکی از مساجد موجب خدشه‌دار شدن عواطف مذهبی و اعتقادی همشهریان مومن و خداجومشهد الرضا(ع) شده بودند، دستگیر شدند.

سرپرست مجتمع قضایی انقلاب گفت: با توجه به حساسیت و توجه ویژه ریاست محترم دادگستری استان خراسان رضوی و دادستان محترم مرکز استان نسبت به این موضوع اقداماتی انجام پذیرفت.

وی با تاکید بر اقدامات سربازان گمنام امام زمان(عج)در این عملیات گفت: اقدامات این افراد که ناراحتی مردم شریف و مومن مشهد مقدس را به دنبال داشت، سبب گردید تا اداره کل اطلاعات استان پیگیری این موضوع را به طور جدی در دستور کار خود قرار دهند.

حیدری تصریح کرد: سربازان گمنام آقا امام زمان(عج) با همکاری دیگر نهاد‌های امنیتی و انتظامی با با اقدامات اطلاعاتی دقیق توانستند این دو هسته را شناسایی و در نهایت در یک عملیات دقیق دستگیر کنند.

وی گفت: نهادهای امنیتی و انتظامی مسئول برقراری امنیت عمومی و نظم اجتماعی و دفاع از مقدسات و ارزش‌های اسلامی بوده و در صورت چنین تحرکاتی به طور جدی و قاطعانه با مسببان آن برخورد خواهند کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به حساسیت موضوع تلاش بر این است که پرونده این افراد با نوع عملکردشان با دقت لازم بررسی و در اسرع وقت تعیین تکلیف نهایی شود.اخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

لاماری