کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

نرم افزار حسابداری پارمیسنرم افزار حسابداری پارمیس

دستگیری عوامل آتش‌زدن درب یکی از مساجد در مشهد


کد خبر : ۴۳۹۲۷شنبه، ۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۶:۲۴۴۵۶ بازدید

معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی از دستگیری عوامل آتش‌زدن درب یکی از مساجد مشهد خبر داد.

معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی از دستگیری عوامل آتش‌زدن درب یکی از مساجد مشهد خبر داد.

به گزارش ایلنا، قاضی حیدری معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی ضمن عرض تبریک ایام پر برکت میلاد پیامبر رحمت (ص) و امام صادق (ع) از دستگیری عوامل آتش‌زدن درب یکی از مساجد در مشهد خبر داد.

وی با اشاره به همکاری نهاد‌های نظامی و انتظامی در این عملیات گفت: روز‌های اخیر دو هسته از عوامل فریب خورده که با انجام تحرکاتی مبادرت به وارد آوردن خسارت به اماکن عمومی در شهر کرده و با آتش زدن درب یکی از مساجد موجب خدشه‌دار شدن عواطف مذهبی و اعتقادی همشهریان مومن و خداجومشهد الرضا(ع) شده بودند، دستگیر شدند.

سرپرست مجتمع قضایی انقلاب گفت: با توجه به حساسیت و توجه ویژه ریاست محترم دادگستری استان خراسان رضوی و دادستان محترم مرکز استان نسبت به این موضوع اقداماتی انجام پذیرفت.

وی با تاکید بر اقدامات سربازان گمنام امام زمان(عج)در این عملیات گفت: اقدامات این افراد که ناراحتی مردم شریف و مومن مشهد مقدس را به دنبال داشت، سبب گردید تا اداره کل اطلاعات استان پیگیری این موضوع را به طور جدی در دستور کار خود قرار دهند.

حیدری تصریح کرد: سربازان گمنام آقا امام زمان(عج) با همکاری دیگر نهاد‌های امنیتی و انتظامی با با اقدامات اطلاعاتی دقیق توانستند این دو هسته را شناسایی و در نهایت در یک عملیات دقیق دستگیر کنند.

وی گفت: نهادهای امنیتی و انتظامی مسئول برقراری امنیت عمومی و نظم اجتماعی و دفاع از مقدسات و ارزش‌های اسلامی بوده و در صورت چنین تحرکاتی به طور جدی و قاطعانه با مسببان آن برخورد خواهند کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به حساسیت موضوع تلاش بر این است که پرونده این افراد با نوع عملکردشان با دقت لازم بررسی و در اسرع وقت تعیین تکلیف نهایی شود.اخبار مرتبط

مالتینا

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
مالتینا