کانال تلگرام ایران جیب
بلو بانکبلو بانکنوسانات قیمت میلگرد در بازار تهران


کدخبر:۴۳۶۴۵سه شنبه، ۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۵:۲۴۱۷۰۴ بازدید

قیمت میلگرد که هفته نسبتا آرامی را پشت سر گذاشته بود، در روز یکشنبه با تغییرات مواجه شدند. میلگرد ذوب آهن سایز ...
نوسانات قیمت میلگرد در بازار تهران

آهن‌پرایس- قیمت میلگرد که هفته نسبتا آرامی را پشت سر گذاشته بود، در روز یکشنبه با تغییرات مواجه شدند. میلگرد ذوب آهن سایز 14 در کارخانه پس از 5 روز ثبات قیمتی، در روز یکشنبه با 10 تومان افزایش مواجه گردید. این در حالیست که دیگر سایزهای این کارخانه در حالت ثبات به سر می بردند. میلگرد کویر کاشان ثابت ماند. این کارخانه چند روزی است که دچار نوسان قیمتی نشده و قیمت هایش ثابت می باشد. میلگرد پرشین هم همپا با کویر کاشان قیمت هایش را تغییر نداده و ثابت مانده است. این کارخانه میلگرد حدود 15 روز است که قیمت میلگرد را ثابت اعلام می نماید. با وجود ثبات قیمت در اکثر کارخانه های میلگرد، در سوی دیگر کارخانه هایی از قبیل آناهیتا و ظفر بناب هستن که دچار نوسانات قیمتی شده اند.

میلگرد کارخانه ظفربناب پس از 4 روز ثبات در روز یکشنبه با 12 تومان کاهش فروش خود را آغاز کرد. اما این کارخانه تنها نماند و در سمت دیگر این قضیه کارخانه آناهیتا بود که این کارخانه هم با 4 روز ثبات قیمتی، نرخ میلگرد خود را 5 تومن کاهش داد. میلگرد آریان هم در این بین با 10 تومان کاهش قیمت میلگرد ها در روز یکشنبه آغاز بکار کرد.

با توجه به نوسانات نسبی در روز یکشنبه، احتمال ثبات دوباره قیمت ها تا پایان هفته وجود دارد، اما با این وجود همچنان باید منتظر اعلام قیمت از سوی کارخانه ها باشیم.  قاصدک 24قاصدک 24
اخبار مرتبط

دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها