کانال تلگرام ایران جیب

حقوق نجومی نیمار برابر با 1693 بازیکن!

کدخبر:۴۳۶۴۳سه شنبه، ۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۳:۵۲۳۲۶ بازدید

موسسه گلوبال اسپورتس آمار و ارقامی را در مورد پرداخت دستمزدهای ستارگان فوتبال منتشر کرد که حاوی نکات جالبی بوده است. در این آمار مشخص ...

موسسه گلوبال اسپورتس آمار و ارقامی را در مورد پرداخت دستمزدهای ستارگان فوتبال منتشر کرد که حاوی نکات جالبی بوده است. در این آمار مشخص شد علیرغم پیشرفت محسوس در فوتبال بانوان، هنوز فاصله ای نجومی بین دستمزدهای ستارگان در دو عرصه بانوان و آقایان وجود دارد و انتقال نیمار به پاری سن ژرمن به خوبی موید این موضوع است. نیمار در فصل جاری برای بازی کردن در فرانسه مبلغی معادل ۳۲٫۹ میلیون پوند دریافت می کند که این تنها دستمزد بازی کردن اوست و شامل میلیون ها دلاری که ستاره برزیلی از انجام تبلیغات حاصل می کند نبوده است.

به گزارش خبرآنلاین، این بدان معناست که نیمار دستمزدی معادل ۱۶۹۳ بازیکن زن شاغل در ۷ لیگ بزرگ فوتبال بانوان دنیا را دریافت می کند که تفاوت سرسام آوری در خصوص پرداخت دستمزدهاست. البته پاری سن ژرمن با پرداخت دستمزد میانگین ۶٫۴ میلیون پوند به هر بازیکن در این زمینه در دنیا اول نیست و بارسا رتبه نخست را در اختیار دارد اما لیون که بالاترین دستمزد را به بازیکنان تیم بانوان خود پرداخت می کند، سالانه مبلغ ۱۴۵ هزار پوند پرداختی آنهاست. در انگلیس میانگین دستمزد در بین بانوان ۲۶۷۵۲ پوند بوده اما در بین بازیکنان لیگ برتری میانگین ۲٫۶۴ میلیون پوند است.

کارگزاری فارابیاخبار مرتبط

ایسام
بیمیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
کارگزاری فارابی