کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

ماجرای نامه نوشتن سرپرست شهرداری سلمانشهر به خودش!


کد خبر : ۴۳۵۹۷یکشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۹:۴۸۱۲۱۱ بازدید

در پی انتشار تصویر نامه‌ای از ضیا شاه بهرامی سرپرست شهرداری سلمانشهر به خودش برای تغییر پست سازمانی از کارگری به کارمندی ، سرپرست شهرداری سلمانشهر جوابیه ای ارسال کرد.

7i4rg8adi78rhnx1ti78.jpg

در پی انتشار تصویر نامه‌ای از ضیا شاه بهرامی سرپرست شهرداری سلمانشهر به خودش برای تغییر پست سازمانی از کارگری به کارمندی ، سرپرست شهرداری سلمانشهر جوابیه ای ارسال کرد.

مردم فهیم سلمانشهر

هرکه دراین بزم مقربتر است، جام بلا بیشترش میدهند..

بعد الحمد و الثنا و التوصیه بالتقوی؛ همانگونه که مطلع هستید گروهی معلوم الحال با نشر اکاذیب قصد تشویش اذهان عمومی و تحت شعاع قرار دادن خدمات شبانه روزی شهرداری را دارند.
علی ایحال برای تنویر افکار عمومی لازم به عرض است:

۱- تبدیل وضعیت از کارگری رسمی به کارمندی پیمانی یک چرخه اداری بسیار ساده و تماما در استانداری مازندران انجام خواهد شد و مفهوم دستور اینجانب فقط و فقط ارسال سوابق حقیر به استان بوده است و هیچگونه حقی برای اینجانب نخواهد نمود و تصمیم با مقامات استان میباشد.

مردم نزد وجدان بیدار خویش قضاوت نمایند که آیا دستور ارسال سوابق به استان مذموم و قابل شماتت است؟

۲-تبدیل وضعیت از کارگری رسمی به کارمندی پیمانی را ابتدا برای سایر کارکنان شهرداری انجام شده است و تا امروز که مجبور به درخواست نشده بودم از آن اجتناب داشتم و تبدیل کارگری رسمی به کارمندی پیمانی امتیاز نیست و هیچگونه افزایش حقوق و سایر مزایا را ندارد و با توجه به تحصیلات فقط یک سیکل اداری می باشد؛

۳-اینجانب با بیست سال سابقه کار در شهرداری سلمانشهر و افتخار خدمت به عنوان خادم ملت در پست‌های مختلف از جمله مسئول خدمات شهری، روابط عمومی، ستاد مدیریت بحران، معاونت، و سرپرستی شهرداری در سال‌های ماضی قطعا سیراب از جایگاه اداری می باشم.

۴-برای این امر ساده و پیش پا افتاده اداری ارسال درخواست به استانداری مازندارن باید عالی‌ترین مقام دستگاه اجرایی دستور دهند و امضا اینجانب یک مسیر اداری ساده محسوب میگردد و لاجرم می‌باشد؛ و قطعا دشمن مجوس انقلاب و ملت و خدمت، قدرت فریب دادن مردم فهیم سلمانشهر را نخواهد داشت.

منبع: باشگاه خبرنگاراناخبار مرتبط


سرزمین خودرو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

لاماری