کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

نرم افزار حسابداری پارمیسنرم افزار حسابداری پارمیس

امام جمعه تهران: زلزله امتحان بزرگ خدا بود


کد خبر : ۴۳۵۰۹شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۵:۵۸۲۸۷ بازدید

خطیب نماز جمعه این هفته‌ تهران پیروزی زودهنگام یمن را وعده داد و تاکید کرد که یمن، بسیج خداوند است.

خطیب نماز جمعه این هفته‌ تهران پیروزی زودهنگام یمن را وعده داد و تاکید کرد که یمن، بسیج خداوند است.

به‌ گزارش ‌ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی در خطبه‌های این هفته‌ نماز جمعه تهران، گفت‌: یمن هیچ ندارد به جز ایمان و روحیه بسیجی و جنایتکاران قارون مزدور عیاش زمان، حکومت سعودی، همه چیز دارد.

وی ادامه‌ داد: حکومت سعودی، آمریکا، اروپا، پول، اسلحه و همه چیز دارد، اما در تمام این سال‌ها جز جنایت و قساوت هیچ چیز گیرش نیامده و پیروزی از آن یمن است ، زیرا که یمن بسیج خدا و لشگر مخلص حق است و ان‌شاء‌الله به همین زودی پیروز خواهد شد.

خطیب نماز جمعه این هفته‌ تهران همچنین با اشاره به پیروزی جبهه مقاومت بر داعش، تصریح کرد: شکست ذلت بار مادر ناپاک داعش، صهیونیسم بین‌الملل و آمریکا و اسرائیل به زودی خواهد رسید که بد تخمی را در رحم عربستان و مزدورانشان کاشتند و عجب بد ثمری بود که در عالم بشریت ایجاد تشویش، ناآرامی و ناامنی کرد.

وی افزود: خوابی که آنها برای جهان اسلام و انقلاب اسلامی دیده بودند، بعد از شکست در جنگ ۳۳ روزه و ۵۱ روزه نابود شد و همه آنها ورشکسته و وامانده شدند، اما خدا در ایران انقلاب کرد و پرچم هدایت جهانی را به دست دین شناس دیندار ولی فقیه قرار دارد، چرا که کارهای نشدنی با ولایت مداری، انسجام، اخلاص و جهاد شدنی خواهد بود.

صدیقی خاطر نشان کرد: آنها خیال می‌کنند با انقلاب ما و ایران طرفند که اسلام هراسی و ایران هراسی می‌کنند، اما خبر ندارند که ما نیستیم و همان گونه که قدرت‌های عصر و ابوجهل ها نتوانستند انقلاب پیامبر ما را نابود کنند، این حرکات نیز نابود شدنی نیست.

وی در ادامه‌ اظهار کرد: آنها با ترور، جنگ، آشوب، مجهز کردن گروهک‌ها علیه ما اقدام کرده‌اند، اما هر چه که کردند ما قوی‌تر شدیم و آنها ضعیف شدند، ما پیش رفتیم و آنها پس رفتند.

خطیب نماز جمعه این هفته‌ تهران، تاکید کرد: در نهایت نقشه شوم دیگری در سر پروراندند و آن ایجاد یک شجره خبیثه ننگین دیگری بود و مجموعه جنایات گذشته تاریخ بشر را در این کانون ظلم و بی رحمی خلاصه کردند و جمعیتی تحت عنوان “داعش” با یک جعلی خلافت اسلامی رقم زدند و صدها هزار کیلومتر از سرزمین های دو کشور عراق و سوریه را غصب کردند.

وی به برخی از جنایات داعش در این چند سال اشاره کرد و افزود: نامه‌ای که سردار سرافراز ما به رهبر و اسوه خود نوشت، فلسفه تاریخ، رمز پیروزی و شکست بود که در این نامه سراسر نورانی و ادب مطرح شده بود.

خطیب نماز جمعه این هفته‌ تهران، یادآور شد: هر جنایتی که می‌شد یک درنده انجام دهد، آنها کردند و همه را با چراغ سبز آن مادر پلید و پدر بی پدرشان انجام دادند. رییس جمهور فعلی آمریکا نیز در مبارزات انتخاباتی رقیب خود را مورد سرزنش قرار می داد و می گفت‌ که شما داعش را درست کردید که درست هم می گفت‌. البته خود او ادامه‌ دهنده راه پلید گذشتگان خود قرار گرفت.

صدیقی در این پیروزی به رهنمودهای مقام معظم رهبری و نقش سردار سلیمانی و همه شهیدان اشاره کرد و گفت‌: آنها بدون هیچ ادعا و معطلی و تشریفات اداری عاشق آن جا بودند و به جبهه جهاد و مقابله رو آوردند. در ‌عین ‌حال بسیج مردمی سوریه ، حشدالشعبی مقدس و ارتش دلاور سوریه و ارتش عراق و دو دولت مقاوم این دو کشور و دولت مردان و مسئولان ما در این امر حمایت‌های خوبی انجام دادند.

وی تاکید کرد: آمریکایی که دیروز عراق را مقابل ما قرار داده و فرزندان یک خانواده‌ را به جنگ علیه هم وادار کرده بود، امروز دید که در صف واحدی در مقابل دشمن قدار قرار گرفتند و این رویه‌ای است که آمدن امام عصر (عج) را نوید می‌دهد و می‌رود که ان‌شاء‌الله امام زمان (عج) را در راس امور و حاکمیت جهان ببیند.

خطیب نماز جمعه این هفته‌ تهران همچنین با اشاره به هفته‌ بسیج، گفت‌: بسیج، بصیرت، اخلاص، اقدام به موقع و به اندازه تعبد و زینت نماز جماعت ها است. ما امید داریم که رسانه‌ها و ارباب قلم و هنر در تحکیم این شجره ای که به دست امام قرض شد، بکوشند.

صدیقی در بخش دیگری از سخنان خود، اظهار کرد: اولین طلیعه بسیج که کام جهانیان را شیرین کرد، بعد از ایران، حزب الله لبنان افتخار اسلام و عرب خار چشم آمریکا و منطقه و محبوب دلهای مسلمانان بود. این حزب الهی و سید حسن نصرالله نوکران امام زمان (عج) و جان برکفان عاشق هستند.

وی در پایان به زلزله اخیر در کرمانشاه اشاره کرد و گفت‌: این زلزله امتحان بزرگ خدا بود و بلا برای مسلمانان امتحان است. حضور حضرت آقا نیز تسلیتی برای آنها بود.

صدیقی تصریح کرد: آنها کاشانه گرم و زندگی آرامی داشتند، اما اکنون در چادرها و سرمای سخت به سر می برند و عواطف انسان جریه دار می‌شود. بنابراین باید همه مسئولان برای حل مشکلات آنها اقدام کنند. البته ارتش، سپاه، هلال احمر و دولت در مرحله نجات مجاهدانه عمل کرده و به موقع حضور پیدا کردند، اما در مرحله امداد کارهای زیادی داریم که نیاز به مدیریت واحد است.اخبار مرتبط

سایت شب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
سایت شب