کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

عبور قیمت نفت خام سبک ایران از مرز 60 دلار


کد خبر : ۴۳۰۴۹یکشنبه، ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۹:۵۹۷۰۸ بازدید

قیمت نفت خام سبک ایران در هفته منتهی به سوم نوامبر (جمعه، 12 آبان) با بیش از دو دلار افزایش از مرز 60 دلار برای هر بشکه فراتر رفت.

قیمت نفت خام سبک ایران در هفته منتهی به سوم نوامبر (جمعه، 12 آبان) با بیش از دو دلار افزایش از مرز 60 دلار برای هر بشکه فراتر رفت.

به گزارش ایران‌جیب به نقل از شانا، قیمت نفت خام سبک ایران در هفته منتهی به سوم نوامبر (جمعه، ۱۲ آبان‌ ) با دو دلار و ۵۹ سنت افزایش به ۶۰ دلار و چهار سنت برای هر بشکه رسید، میانگین قیمت نفت خام ایران از ابتدای سال ۲۰۱۷ تاکنون ۵۰ دلار و ۳۹ سنت برای هر بشکه بوده است.

قیمت نفت خام سنگین ایران نیز در دوره مورد بررسی دو دلار و ۵۲ سنت برای هر بشکه افزایش یافت و به ۵۷ دلار و ۴۷ سنت برای هر بشکه رسید.

قیمت سبد نفتی اوپک نیز به ۵۸ دلار و ۷۳ سنت برای هر بشکه رسید که نسبت به هفته گذشته دو دلار و ۳۹ سنت افزایش یافته است.

نرخ نفت خام شاخص دبلیو تی آی در هفته منتهی به سوم نوامبر، دو دلار و ۱۱ سنت افزایش یافت و به ۵۴ دلار و ۶۰ سنت برای هر بشکه رسید. در هفته مورد بررسی قیمت نفت خام شاخص برنت دو دلار و ۲۵ سنت، افزایش یافته و به ۶۰ دلار و ۸۳ سنت برای هر بشکه رسیده است.

قیمت نفت خام شاخص‌های دوبی و عمان نیز به ترتیب ۵۸ دلار و ۷۷ سنت و ۵۸ دلار و ۷۰ سنت برای هر بشکه بوده است که نسبت به هفته گذشته به ترتیب دو دلار و ۵۱ سنت و دو دلار و ۵۶ سنت افزایش نشان می‌دهد.


کارگزاری فارابیکارگزاری فارابی


اخبار مرتبط


دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

لاماری