کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

نرم افزار حسابداری پارمیسنرم افزار حسابداری پارمیس

آمریکا: باید تمام زیرساخت‌های سپاه را بمباران کنیم


کد خبر : ۴۲۹۸۷شنبه، ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۷:۲۵۱۱۲۷ بازدید

«جیمز وولسی» رئیس سابق دستگاه جاسوسی آمریکا (سیا) در مصاحبه اختصاصی خود با نشریه صهیونیستی جروزالیم پست گفت که آمریکا باید برای ...

«جیمز وولسی» رئیس سابق دستگاه جاسوسی آمریکا (سیا) در مصاحبه اختصاصی خود با نشریه صهیونیستی جروزالیم پست گفت که آمریکا باید برای کاهش تهدیدات هسته ای و تروریستی ایران تمامی زیرساخت های سپاه پاسداران و همچنین کلیه تاسیسات هسته ای ایران را از بین ببرد.

به گزارش ایران‌جیب از مهر، وولسی مدعی شد: مرتبه بعدی، سپاه با آمریکا چشم در چشم خواهد شد. ما باید با استفاده از بمب جی‌بی‌یو-۴۳ خود به زیرساخت های آنها حمله کنیم.

وی که از سال ۱۹۹۳ تا ۱۹۹۵ و در زمان ریاست جمهوری «بیل کلینتون» ریاست سازمان سیا را بر عده داشته در ادامه سخنان خصمانه خود علیه کشورمان افزود: ما باید تا جایی که می توانیم همه چیز (سپاه) را نابود کنیم.

وی همچنین در خصوص بازداشت کشتی آمریکایی توسط سپاه در خلیج فارس که در ژانویه سال ۲۰۱۶ میلادی رخ داد، تاکید کرد: من فکر می کنم بازداشت کشتی آمریکایی از سوی آنها به منزله ارتکاب عمل جنگی است.

این مقام ارشد اسبق دستگاه اطلاعاتی آمریکا همچنین مدعی شد: ما از بمب جی‌بی‌یو-۴۳ علیه زیرساخت های شهری استفاده نخواهیم کرد، بلکه علیه زیرساخت های نظامی استفاده خواهیم کرد و باید حواسمان به هرآنچه که مرتبط با برنامه هسته ای ایران است باشد.

وی همچنین این اقدام آمریکا را برای جبران شکست واشنگتن در لبنان و در زمان ریاست جمهوری «رونالد ریگان» در سال ۱۹۸۳ که از سوی حزب الله متحمل شد ضروری دانست.

وولسی مدعی شد: اگر آمریکا و اسرائیل و دیگر متحدین آنها به دنبال ضربه زدن به ایران و عقب نشاندن آنها در خلیج فارس هستند، باید اقتصاد ایران را در هم شکسته و قیمت نفت را پایین بیاورند و این تنها راه (ضربه زدن به ایران) است.اخبار مرتبط

شب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
شب