کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

قتل دو برادر در اسدآباد برای سرقت گردو


کد خبر : ۴۲۸۹۱سه شنبه، ۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۹:۴۴۱۱۰۰ بازدید

دادستان شهرستان اسدآباد از قتل دو برادر در این شهرستان خبرداد.

دادستان شهرستان اسدآباد از قتل دو برادر در این شهرستان خبرداد.

محمدجواد هاجر پور در گفت‌وگو با تسنیم در اسدآباد اظهار داشت: صبح روز گذشته راس ساعت 9 قتل دو برادر 30 و 33 ساله در یک واحد گاوداری در روستای هودروج اسدآباد گزارش شد‌، که به محض گزارش بازپرس ویژه قتل به اتفاق اکیپ آگاهی شهرستان و استان وارد صحنه و محل جرم شدند.

وی با اشاره به اینکه مقتولان با ضربات چاقو و قمه به قتل رسیده بودند، افزود: در شب وقوع قتل شخص سوم به همراه دو برادر در این مکان بوده که این فرد ادعا بر این دارد که شخصی به وسیله اسپری او و دو برادر را بیهوش و دست و پای آنان را بسته است و صبح در ساعت 9 به هوش آمده و با صحنه قتل این دو برادر مواجه شده و عشایر به کمک وی آمده و قضیه را به نیروی انتظامی اطلاع می‌دهند.

هاجرپور با بیان اینکه اظهارات این شخص کاملا مشکوک بوده است، افزود: بنا بر همین اظهارات مشکوک و برخی شبهات، فرد مورد نظر بازداشت شد،که شب گذشته اقرار بر قتل دو برادر با تبانی شخص ثالث دیگری کرد.

وی اظهار داشت: با پیگیری‌های انجام شده شخص ثالث به نام اصغر نیز دستگیر شد، که این فرد نیز اعتراف به قتل دو برادر با تبانی فرد بازداشت شده کرد.

هاجرپور گفت:قاتلین دو برادر انگیزه خود از قتل را سرقت یک نیسان گردو عنوان کرده اند،که به نظر انگیزه‌های دیگری نیز در این امر دخیل بوده است.

دادستان اسدآباد افزود: در حال حاضر قاتلین مورد نظر با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان می‌شوند.

هاجر پور در پایان از "طالبی‌" بازپرس ویژه پرونده که تحقیقات لازم در این رابطه را انجام داده تقدیر و قدردانی کرد.اخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها