کانال تلگرام ایران جیب
کیان برنا
زینگ
فروشگاه اینترنتی مدیسه
نیسان
تاپیک شاپ

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکترای 96

کدخبر:۴۲۸۴۴دوشنبه، ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۳:۲۴۲۵۲ بازدید

نتایج مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکترای نیمه متمرکز سال ۹۶ و ضوابط شرکت در مرحله ارزیابی تخصصی اعلام شد.

نتایج مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکترای نیمه متمرکز سال ۹۶ و ضوابط شرکت در مرحله ارزیابی تخصصی اعلام شد.

نتایج مرحله تکمیل ظرفیت دکترای 96 بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت.

داوطلبانی که در کد رشته‌ محل‌های انتخابی دارای حد نصاب نمره علمی لازم هستند، می‌توانند با توجه به برنامه زمانی دانشگاه مربوط با به همراه داشتن مدارک لازم برای ثبت‌نام اقدام کنند.

فقط داوطلبانی می‌توانند نسبت به مراجعه به دانشگاه‌ها برای انجام ارزیابی تخصصی (آزمون کتبی و مصاحبه) اقدام کنند که کدرشته محل مربوطه را در فرم انتخاب رشته خود درج کرده و حدنصاب نمره علمی لازم را مطابق کارنامه کسب کرده باشند.

داوطلبانی که براساس کارنامه منتشر شده در کدرشته محل‌های انتخابی دارای حد نصاب نمره علمی لازم هستند لازم است قبل از مراجعه به محل مصاحبه ابتدا به اطلاعیه دانشگاه ذیربط مراجعه و براساس آن در آزمون کتبی و مصاحبه دانشگاه شرکت کنند.

آن دسته از داوطلبانی که در مرحله ارزیابی تخصص شرکت و در ردیف پذیرفته‌ شدگان نهایی تکمیل ظرفیت آزمون دکترای سال 96 (دوره‌های روزانه) قرار گیرند مجاز به ثبت‌نام و شرکت در آزمون دکترای سال 97 نخواهند بود.

داوطلبانی که در کدرشته محل‌های انتخابی دارای حد نصاب نمره علمی لازم برای شرکت در مراحل ارزیابی تخصصی توسط دانشگاه‌ها هستند و متقاضی شرکت در مصاحبه می‌باشند باید به منظور تکمیل فرم بررسی صلاحیت‌های عمومی با مراجعه به سایت سازمان سنجش حداکثر تا تاریخ 25 آبان 96 با پرداخت مبلغ 33000 تومان به صورت اینترنتی، فرم بررسی صلاحیت عمومی را تکمیل و کد پیگیری دریافت کنند.

مدارک لازم برای مراجعه به دانشگاه‌ها عبارتنداز: اصل مدرک کارشناسی ارشد یا کارنامه ریز نمرات، اصل مدرک کارشناسی، اصل شناسنامه یا کارت ملی، اصل گواهی‌ مبنی بر این که عضو هیئت علمی «رسمی-قطعی» یا «رسمی- آزمایشی» تابع وزارت علوم بوده برای آن دسته افرادی که از امتیاز مربی در این آزمون استفاده کرده‌اند و تمام مستندات مربوط به سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی.
X22
آژانس مسافرتی بهار پرستوها
نگین خودرو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

آسایشگاه خیریه
دلینو
سکه ثامن
گیوه زنجان
تورآنتالیا