کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

تیراندازی در اداره کار کهگیلویه و بویراحمد!


کد خبر : ۴۲۸۲۵دوشنبه، ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۸:۱۳۴۳۳ بازدید

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد از تیراندازی یک ارباب رجوع به سمت کارمند این اداره خبرداد.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد از تیراندازی یک ارباب رجوع به سمت کارمند این اداره خبرداد.

صابر مظاهری در گفت و گو با ایسنا افزود: یک ارباب رجوع که سر و صورت خود را با پارچه پوشانده بود به سمت کارمند این اداره تیراندازی کرد.

وی بیان کرد: یک ارباب رجوع در اتاق معاون تعاون اداره کل حاضر شد و کاغذی را جلوی یکی از کارمندان گذاشت و گفت این کاغذ را بخوان. در همین حین که همکار ما در حال خواندن کاغذ بود یک قبظه اسلحه کلاشنیکف و یک بطری بنزین یا نفت را از کیف خود در آورد، کارمند اداره را تهدید به کشتن کرد و اقدام به تیراندازی کرد. او قبل از اینکه اقدام به تیراندازی کند با همکار ما در اداره که می خواست گلوله با او برخورد نکند و از جای خود بلند شده بود درگیر شد که منجر به مصدوم شدن کارمند این اداره شد.

مظاهری تصریح کرد: این مراجعه کننده فردی بنام "ف-م" از اعضای یکی از شرکت‌های تعاونی‌ پرورش ماهی شهرستان دنا بود. این فرد با شرکت خود اختلاف پیدا کرده بود که از سوی دستگاه قضایی رای به نفع شریکش صادر و محکوم شد، بنابراین او قصد داشت  این حکم را در اداره کل به این شکل تلافی کند.

وی ادامه داد: این فرد با همراه داشتن یک قبضه سلاح کلاشینکف و دو خشاب با روبند وارد اتاق شد که فرد به محض باز کردن کیف با هدف بیرون آوردن اسلحه با مقاومت این کارمند روبه رو می شود و به هدف کور اقدام به تیراندازی می‌کند. کارمندان اداره فرد ضارب را دستگیر و در اتاقی محبوس کردند که به محض نیروهای انتظامی تحویل آنها شد.

مظاهری اضافه کرد: هم اکنون کارمند اداره کار کهگیلویه و بویراحمد از ناحیه سر مصدوم و در بیمارستان به سر می‌برد. همچنین حال عمومی وی رضایت بخش است.


کارگزاری فارابیکارگزاری فارابی


اخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

لاماری