کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

خودرو سواری در بزرگراه شهید ستاری واژگون شد


کد خبر : ۴۲۷۴۰شنبه، ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۲:۲۸۵۴۵ بازدید

رعایت نکردن اصول ایمنی حین رانندگی، واژگون شدن یک دستگاه خودرو سواری در بزرگراه شهید ستاری را به دنبال داشت.

bdv3dex6f5wrd6wtden.jpg

به گزارش ایران‌جیب از پایگاه خبری 125، بروز این حادثه ساعت 21 شب گذشته از سوی رانندگان خودروهای عبوری به سامانه 125 اطلاع رسانی شد که بلافاصله نیروهای آتش نشانی ایستگاه 98 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، خود را به بزرگراه شهید ستاری(مسیر شمال به جنوب) رساندند.

مهرزاد نقره فرمانده آتش نشانان اعزامی به محل حادثه در این خصوص گفت: یک دستگاه خودرو سواری سمند حین حرکت در بزرگراه به علت نامشخصی که از سوی کارشناسان پلیس راهور اعلام خواهد شد، از مسیر اصلی خارج شده و پس از برخورد شدید با گاردریل حاشیه بزرگراه بر روی سقف واژگون شده بود.

وی افزود: راننده 22 ساله این وسیله نقلیه که دچار مصدومیت شده بود قبل از رسیدن نیروهای آتش نشانی با کمک رانندگان خودروهای عبوری از اتاقک خودرو سواری خارج شده بود.

این فرمانده آتش نشانی ادامه داد: آتش نشانان به سرعت پس از قطع جریان برق خودرو سواری و نصب علائم هشدار دهنده در مسیر، نشتی بنزین این وسیله نقلیه را رفع کردند و با کمک تجهیزات مخصوص خودرو سواری را به حالت اولیه بازگرداندند.

وی خاطرنشان کرد: نیروهای آتش نشانی راننده جوان خودرو سواری را برای انتقال به مراکز درمانی تحویل کادر پزشکی اورژانس دادند و در پایان این وسیله نقلیه را به حاشیه امن بزرگراه منتقل کردند.اخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها