کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

تصویری از کشف قرص‌های روان‌گردان در بسته‌های شکلات توسط ماموران گمرک


کد خبر : ۴۲۴۸۴یکشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۸:۵۶۵۶۶ بازدید

کشف قرص های روان گردان در بسته های شکلات توسط ماموران گمرک ...

ماموران گمرک در جدیدترین عملیات مبارزه با مواد مخدر توانستند قرص های روانگردانی که در میان اسمارتیس های رنگی جاسازی شده بود را کشف کنند. 

قاچاقچیان قصد داشتند تا از این طریق قرص های روانگردان را جابه جا کنند که ماموران حوزه ۳ امانات پستی گمرک فرودگاه امام خمینی (ره) توانستند این ترفند را شناسایی و قرص های جاسازی شده را کشف و ضبط کنند. 

قرص های روان گردان به شکل ماهرانه ای به دلیل همرنگ بودن با شکلات های اسمارتیس مخلوط شده بود تا با این ترفند ماهرانه عملیات قاچاق قرص های روان گردان با موفقیت انجام شود اما ماموران گمرک با رصد اطلاعات محموله و کنترل های پیشرفته توانستند مانع از قاچاق این محموله شده و آنرا توقیف کنند .

تعداد تجهیزات کنترلی  گمرک ایران در سالهای اخیر به ۳ برابر افزایش یافته و به کمک سامانه های هوشمند و الکترونیکی شناسایی محموله های پرخطر به آسانی در گمرکات کشور صورت می گیرد .

سازمان جهانی گمرک (WCO) گمرک ایران را به عنوان گمرک برتر دنیا در کشف مواد مخدر و دومین گمرک جهان در مبارزه با قاچاق کالا معرفی و اعلام کرده است که گمرک جمهوری اسلامی ایران در ۹ ماهه سال ۲۰۱۷ بیشترین تعداد کشفیات انواع مواد مخدر را داشته است .

 

en2fjdscogpckhri9w.jpgاخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها