کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

پایان یکسال اذیت و آزار دختر نوجوان تهرانی با دخالت پلیس


کد خبر : ۴۲۲۰۳شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۰:۵۲۱۹۳۲ بازدید

پلیس آگاهی تهران بزرگ با دستگیری مردی ۴۱ به اذیت و آزار دختر ۱۵ ساله‌‌ای که یکسال قربانی اقدامات این مرد بود پایان داد.

پلیس آگاهی تهران بزرگ با دستگیری مردی ۴۱ به اذیت و آزار دختر ۱۵ ساله‌‌ای که یکسال قربانی اقدامات این مرد بود پایان داد.

بیست و ششم مهرماه فردی با مراجعه به دادگاه کیفری یک تهران و طرح شکایتی عنوان داشت که دختر 15 ساله‌اش توسط یکی از بستگان نزدیکشان مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع آزار و اذیت جنسی و به دستور رئیس شعبه سوم دادگاه کیفری یک تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

شاکی پرونده با حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: «دخترم دو روز پیش به من گفت که دامادمان (شوهرخواهرم) به نام داور (متولد 1355) نزدیک به یک سال است که او را به زور و تهدید مورد آزار و اذیت قرار داده است.

دختر 15 ساله پس از حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: «شوهرعمه‌ام با توجه به اینکه در یک ساختمان سکونت داریم، تلفنی با من صحبت و به من ابراز علاقه می‌کرد و می‌گفت: از تو خوشم می‌آید و در ادامه با تهدید مرا بارها مورد آزار و اذیت قرار می‌داد تا اینکه دیگر از آزار و اذیت کردن‌ها و تهدیدهایش خسته شده و تصمیم گرفتم که موضوع را پس از گذشت یک سال با خانواده خودم مطرح کنم و دوست دارم که به سزای اعمالش برسد.

با توجه به حساسیت موضوع، تیمی از کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی با مراجعه به محل سکونت متهم پرونده  در منطقه کیانشهر، وی را در ساعت 6:30 امروز (شنبه) دستگیر و به اداره شانزدهم پلیس آگاهی منتقل کردند.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: متهم در همان تحقیقات اولیه صراحتاً به آزار و اذیت جنسی دختر 15 ساله اعتراف کرده و تحقیقات از وی جهت تکمیلی پرونده در مراحل اولیه و مقدماتی قرار دارد.اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو