کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

کتک خوردن خریدار توسط مشاور املاک!


کد خبر : ۴۲۰۱۶دوشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۵:۳۱۱۲۷۶ بازدید

یک خریدار توسط مشاور املاکی که یک ملک در منطقه کامرانیه را برای خرید به او معرفی کرده بود مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

یک خریدار توسط مشاور املاکی که یک ملک در منطقه کامرانیه را برای خرید به او معرفی کرده بود مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

در روزهای اخیر عکاس ایسنا به همراه برادرش برای خرید یک واحد مسکونی به چند دفتر مشاور املاک در منطقه کامرانیه مراجعه کرده‌اند. به دنبال بازدید از چند ملک مسکونی، یکی از مشاوران املاک از دفتر املاک "ج" نیاوران با وی تماس گرفته و به او گفته است یک آپارتمان شیک و مناسب با توان خرید آنها پیدا کرده است. بعد از این‌که خریدار به همراه برادرش برای بازدید از ملک رفته‌اند، دو فرد نیرومند با این اتهام که شما خریدار نیستید، بنگاهی هستید و برای دزدیدن فایل‌های ما آمده‌اید، خریدار و برادرش را مورد ضرب و شتم شدید قرار داده‌اند.

در این بین دست و پای عکاس ایسنا ضرب دیده و برادرش نیز از چند ناحیه دچار جراحاتی شده که موضوع هم‌اکنون توسط نیروی انتظامی در حال پی‌گیری است.

دعوا و مشاجره بر سر فایل‌های املاک، موضوع تازه‌ای نیست. عمده مشاوران املاک به دلیل نابسامانی این بازار و تمایل برای انحصاری کردن فایل‌های فروش مسکن معمولا با یکدیگر درگیر می‌شوند.

در این خصوص از طریق رییس اتحادیه مشاوران املاک موضوع را پیگیری کردیم. حسام عقبایی با قول مساعد نسبت به پیگیری جدی موضوع اظهار کرد: قطعا مساله را دنبال خواهیم کرد و در صورت اثبات اتهامات، تا ابطال پروانه واحد صنفی پیش می‌رویم.

عقبایی با بیان این‌که هر از گاهی می‌شنویم مشاوران املاک بر سر فایل‌های خرید و فروش با یکدیگر بحث و مشاجره می‌کنند گفت: با این وجود موضوع ضرب و شتم یک مساله‌ی تازه است و تا کنون نشنیده‌ام که مشاوران املاک با کسانی که تصور می‌کنند مشتری نیستند و بنگاهی هستند برخورد فیزیکی داشته باشند.اخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها