کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

انفجار مرگبار در بیمارستان میاندوآب


کد خبر : ۴۱۹۴۴یکشنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۲:۴۳۶۶۵ بازدید

صبح دیروز به‌دنبال انفجار در یکی از بیمارستان‌های شهرستان میاندوآب، بخش مـــــــــــراقبت‌های ویژه-‌آی‌ سی‌ یو- طعمه حریق شد. طی این حادثه یکی ...

xq3lwjp9eelp0kj5u85.jpg

صبح دیروز به‌دنبال انفجار در یکی از بیمارستان‌های شهرستان میاندوآب، بخش مـــــــــــراقبت‌های ویژه-‌آی‌ سی‌ یو- طعمه حریق شد. طی این حادثه یکی از بیماران بستری در این بخش به علت سوختگی شدید جان سپرد و عده‌ای نیز مصدوم شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان غربی گفت: اتصال سیم برق و گرم شدن دستگاه کپسول اکسیژن سبب بروز انفجار و آتش‌سوزی در بیمارستان فاطمه زهرا(س) میاندوآب شد. متأسفانه در جریان این حادثه یکی از بیماران به علت شدت سوختگی فوت کرد و پنج مصدوم نیزوضعیت مناسبی دارند. یک بیمار نیز دچار سوختگی شده است.

وی گفت: با توجه به اینکه بخش اطفال بیمارستان فاطمه زهرا(س) در جنب بخش حادثه دیده‌ آی سی یو این بیمارستان قرار دارد برای امنیت بیشتر ۲۶ کودک بیمار بستری به بیمارستان عباسی منتقل شدند که در حال حاضر تمامی اقدامات کنترلی و تمهیدات لازم برای تأمین امنیت بیمارستان و کارکنان بیمارستان انجام شده است. ۲۶ کودک بیمار نیز به بیمارستان فاطمه زهرا(س) میاندوآب بازگردانده شده‌اند. جزئیات بیشتر این حادثه در دست بررسی است.

براساس این گزارش، حادثه انفجار و آتش‌سوزی در ساعت 2 و چهل دقیقه صبح دیروز در بخش ‌آی‌ سی‌ یو بیمارستان رخ داده و بررسی کارشناسان درباره چگونگی این حادثه ادامه دارد.اخبار مرتبط


سرزمین خودرو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

لاماری