کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

بهترین نرم افزار حسابداری و خزانه داری


کد خبر : ۴۱۸۹۹شنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۶:۰۶۶۵۰ بازدید

برای اینکه بتوانید بهترین نرم افزار حسابداری و خزانه داری ایران را بشناسید توصیه می کنیم این مطلب را مطالعه نمایید.

با توجه به رشد روز افزون تولید نرم افزار حسابداری توسط شرکت های فعال در زمینه فناوری اطلاعات ، یکی از مهمترین و بهترین تصمیماتی که صاحبان کسب و کار می توانند اخذ کنند ، شناخت معیارهای یک نرم افزار حسابداری یا حتی نرم افزار خزانه داری خوب و سرمایه گذاری بر روی خرید نرم افزار است. انتخاب صحیح یک نرم افزار مالی خوب و کاربردی موجب کنترل ، مدیریت و تسهیل کلیه امور پیچیده حسابداری می شود.

نرم افزار حسابداری و خزانه داری

بهترین نرم افزار حسابداری و خزانه داری کدام است؟

امروزه در دنیای تجارت تعامل حسابداران با سیستم های اطلاعاتی مانند نرم افزار حسابداری و نرم افزار دریافت و پرداخت موجب شده تا مدیران حسابداری بتوانند عملکردهای مالی را بهتر و بهینه شده ارزیابی و انداره گیری کنند. در سیستم های مالی ، نرم افزارهای حسابداری از اهمیت خاصی برخوردار می باشد و با ارتباط استاندارد بین ماژول ها به کاربران در خصوص تایید داده های جدید کمک و به وسیله مجموعه ای از امکانات فنی و قابلیت ها در انواع نرم افزارها به سادگی می توانید امور مالی خود را مدیریت کنید.

حال ممکن است این سوال برای مدیران و کاربران پیش آید که با توجه به فعالیت و مسئولیت ها ، انواع نرم افزار مالی همچون نرم افزار حسابداری و نرم افزار خزانه داری خوب برای انجام آسان و بدون نقص عملیات مالی باید دارای چه ویژگی هایی باشند؟

چرا شما باید بر روی خرید نرم افزار حسابداری سرمایه گذاری کنید!

امروزه یکی از مهمترین راه های رشد اقتصادی کشور سرمایه گذاری و اشتغال است و شما هم به عنوان صاحب کسب و کار مطمئناً سعی دارید در این راه بهترین بازده را داشته باشید ، اما قدرت و زمان ریسک پذیری ندارید و می خواهید بیشتر بر روی روند کار تمرکز و کنترل داشته باشید و به دنبال راه حلی هستید تا در حداقل زمان و با حداکثر دقت برروی گردش صحیح مالی کنترل و نظارت داشته باشید.

یکی از بهترین تصمیماتی که صاحبان کسب و کار می توانند برای پیچیدگی های مالی خود بگیرند ، سرمایه گذاری و خرید برنامه حسابداری مناسب فعالیت سازمان است که با بررسی شرایط زیر در سازمان خود به ضرورت سرمایه گذاری بر روی انواع نرم افزار حسابداری پی خواهید برد.

 • کسب و کار خود را به تازه گی آغاز کرده اید

در شروع یک کسب و کار جدید شاید اموری همچون صدور فاکتور یا مدیریت اطلاعات مشتریان کار ابتدایی و ساده ای به نظر برسد. اما به مرور زمان  اهمیت مدیریت درآمدها بیشتر می شود و اینجاست که ثبت اطلاعات اولیه در یک نرم افزار حسابداری و نرم افزار خزانه داری می تواند گزارشات کاربردی و به موقع برای تصمیم گیری به شما ارایه دهد.

 • نیاز به بررسی و تسریع دسترسی به اطلاعات دارید

بر خلاف تصور همه کاربران برنامه حسابداری فقط برای ثبت اعداد و ارقام معاملات مالی نیست. بلکه در  نرم افزار حسابداری جامع می توان تمام اطلاعات تماس مشتریان و تامین کنندگان را به همراه سوابق خرید و فروش در سیستم ثبت و با ارجاع به این بانک اطلاعاتی ارزشمند ، مدیران و مسئولان تصمیم درست بگیرند. شما می توانید با امکان سازگاری نرم افزار حسابداری با سایر سیستم ها همچون نرم افزار خزانه داری ، نرم افزار حقوق و دستمرد ، نرم افزار حسابداری انبار و نرم افزار فروش به صورت هوشمند داده ها را از پرداخت حقوق تا گردش مالی روزانه ، ماهانه و سالانه جمع آوری و ثبت نمایید.

 • نرم افزار حسابداری فعلی پیچیده و خلاف استاندارد سیستم حسابداری است

برخی از انواع سیستم حسابداری به صورت پیچیده فرآیندهای مالی شما را دریافت و تجزیه و تحلیل می کنند و یا حتی امکاناتی در دیگر برنامه های مالی همچون نرم افزار خزانه داری وجود دارد که شما عملاً به آن نیازی ندارید. اگر شما نمی توانید به راحتی عملیات مالی خود را ثبت و زمان زیادی صرف گزارش گیری می کنید ، بهتره روی خرید یک نرم افزار حسابداری جدید همچون نرم افزار حسابداری یا نرم افزار خزانه داری آرین سیستم با کاربری آسان ، امکانات مناسب کسب و کار شما و مطابق قوانین مالی با قابلیت بروزرسانی سرمایه گذاری کنید.

نرم افزار حسابداری و خزانه داری

خرید نرم افزار خزانه داری ، بهترین ایده برای مدیریت کارآمد نقدینگی

مدیریت نقدینگی و مشکلات ناشی از کمبود وجوه نقد در سازمان هایی که با حجم بالای اسناد دریافت و پرداخت سر و کار دارند ، یکی از مهمترین نگرانی های مدیران مالی است. با توجه به اهمیت ارزیابی موجودی نقد در روند کاری سازمان ، انواع برنامه دریافت و پرداخت همچون نرم افزار خزانه داری آرین سیستم ، دارای امکان دریافت مانده حساب به صورت یکپارچه و کنترل کننده گردش مالی است. از دیگر مزایای نرم افزار خزانه داری علاوه بر مدیریت نقدینگی کسب و کار می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • تعریف منابع و مصارف وجوه نقد در نرم افزار خزانه داری
 • تعریف تنخواه داران و صدور سند صورت خلاصه تنخواه وکنترل مانده و سقف تنخواه
 • گزارشات نموداری از منابع و مصارف به صورت ماهیانه و مقایسه ای
 • قابلیت صدور چك با نرم افزار صندوق و نرم افزار چک و بانک به حسابهای معین و اشخاص متفاوت و متعدد
 • گزارش اسناد دریافتی ، اسناد واگذار شده ، اسناد وصول شده و اسناد برگشت شده در بازه های زمانی متفاوت

نرم افزار حسابداری و خزانه داری

آنچه باید از ویژگی های یک نرم افزار حسابداری خوب بدانید

یک نرم افزار مالی خوب و مناسب همچون نرم افزار خزانه داری یا نرم افزار حسابداری ، کلید موفقیت سرمایه گذاری در کسب و کار است که علاوه بر امکان تهیه گزارشات و صورت های مالی ماهانه و فصلی باید دارای ویژگی های خاص نیز باشد. با توجه به انواع نرم افزارهای حسابداری موجود در بازار ، تصمیم به مکانیزه کردن سیستم حسابداری یک تصمیم مهم سازمانی می باشد و باید معیارهای انتخاب یک نرم افزار کارآمد و مناسب مورد بررسی قرار گیرد.

 1. یکپارچگی و سازگاری با نرم افزارهای جانبی

سازمان فعالیت های متعدد و گوناگونی همچون کنترل حساب بانکی ، انبارداری ، مدیریت فروش و غیره دارد و این عملیات فقط در یک ثبت سند حسابداری خلاصه نمی شود .یکپارچگی و سازگاری سیستم حسابداری با دیگر سیستم های اداری و مالی مانند نرم افزار خزانه داری به صورت یکپارچه ، به مدیران سازمان کمک می کند اطلاعات پرداخت حقوق تا گردش مالی روزانه را به صورت هوشمندانه جمع آوری ، ثبت و بر مبنای آن تصمیم گیری کنند.

 1. تناسب قیمت نرم افزار حسابداری با امکانات دریافتی

از فاکتورهای مهم در تعیین قیمت نرم افزار حسابداری ، می توان به پشتیبانی و امنیت اطلاعات اشاره کرد. از آنجایی که از ارزشمندترین اهداف شرکت های نرم افزاری همچون شرکت آرین سیستم اعتمادسازی کاربران با پشتیبانی و خدمات پس از فروش نرم افزار به بهترین شکل ممکن می باشد ، نحوه ارائه خدمات پشتیبانی در انتخاب از اهمیت بسزایی برخوردار است.

 1. کاربری آسان با دسترسی فراگیر

برای مدیرانی که سابقه اجرایی کمی دارند و از پیچیدگی و حجم بالای ثبت و اطلاعات مالی نگران هستند ، دسترسی و مشاهده اطلاعات گردش مالی در نرم افزار حسابداری تحت وب با محیط کاربری ساده و طراحی بر مبنای استانداردهای UX ، موجب رابطه بهتر با نرم افزار و استفاده از تمامی امکانات می شود.

 1. اتوماسیون مالی سازگار با استانداردهای سیستم مالیاتی

گاهی و مدیران برای پشتیبانی و انجام صحیح و یکپارچه وظایف خود به نرم افزارهای دیگر همچون نرم افزار حقوق و دستمزد یا حتی نرم افزار پخش مویرگی برای انجام فعالیت های مالی پیچیده نیاز دارند. سازگاری اتوماسیون مالی با قوانین سیستم مالیاتی موجب می شود صدور فاکتور به صورت اتوماتیک و با توجه به نرخ های متفاوت مالیاتی محاسبه و با مدیریت بهینه ، صرفه جویی قابل توجهی در وقت مدیران و کاربران صورت گیرد.

 

خرید نرم افزار حسابداری و خزانه داری آرین سیستم

اگر قصد خرید نرم افزار حسابداری و خزانه داری آرین سیستم را داشته و می خواهید در بازار کار پیشرفت کنید ، کافیست با شماره 43027-021 با کارشناسان آرین سیستم در تماس باشید تا در اولین فرصت دمو نرم افزار را دریافت کنید.اخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها