کانال تلگرام ایران جیب
بلو بانکبلو بانکپایان قمه کشی در بیرجند


کدخبر:۴۱۷۸۷چهارشنبه، ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۲:۴۷۹۲۱ بازدید

فردی که با در دست داشتن قمه و ایجاد رعب و وحشت در خیابان ولی عصر(عج) بیرجند دست به سرقت می زد در عملیات ضربتی پلیس دستگیر شد.

فردی که با در دست داشتن قمه و ایجاد رعب و وحشت در خیابان ولی عصر(عج) بیرجند دست به سرقت می زد در عملیات ضربتی پلیس دستگیر شد.

فرمانده انتظامی بیرجند به خبرنگار ما گفت: روز گذشته در پی اعلام مرکز 110 مبنی بر شرارت و ایجاد رعب و وحشت توسط فردی برای شهروندان و وقوع چندین فقره سرقت در خیابان ولی عصر(عج) بیرجند اکیپ گشت این یگان به محل اعزام شد.

سرهنگ «امیرآبادی زاده» افزود: با توجه به موقعیت محل جرم، ماموران در بررسی های خود در خیابان مجاور به فردی مشکوک شدند و نامبرده را تحت نظر قرار دادند که فرد تحت تعقیب در خیابان ولی عصر(عج) قصد ورود به یک آرایشگاه زنانه داشت که با توقف یک دستگاه پراید مقابل آرایشگاه، وی از هدف خود منصرف شد و سپس برای سرقت از داخل یک خودروی پراید پارک شده در حاشیه خیابان اقدام کرد. 

وی افزود: مأموران مستقر در محل به فرد تحت تعقیب دستور ایست دادند که وی ابتدا با پلیس درگیر و سپس از محل متواری شد که در ابتدای بلوار اصلی خیابان ولی عصر(عج) دستگیر و به کلانتری دلالت داده شد.

وی خاطرنشان کرد: متهم با تشکیل پرونده به دادسرا اعزام شد.قاصدک 24قاصدک 24
اخبار مرتبط

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها