کانال تلگرام ایران جیب
کیان برنا
زینگ
فروشگاه اینترنتی مدیسه
نیسان
تاپیک شاپ

تجمع دانشجویان دختر علوم پزشکی مقابل خوابگاه شهرکرد در پی مرگ مشکوک دختر دانشجو

کدخبر:۴۱۶۷۳یکشنبه، ۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۸:۴۶۱۰۱۵ بازدید

در پی مرگ مشکوک دختر دانشجوی شهرکردی دانشجویان دختر علوم پزشکی شب گذشته مقابل خوابگاه این دانشگاه تجمع کردند.

در پی مرگ مشکوک دختر دانشجوی شهرکردی دانشجویان دختر علوم پزشکی شب گذشته مقابل خوابگاه این دانشگاه تجمع کردند.

 شب گذشته تعدادی از دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی شهرستان شهرکرد به نشانه اعتراض به مرگ دانشجوی ترم 9 علوم پزشکی دانشگاه شهرکرد بنام زهره قاسمی که روز 14 مهرماه در حین استحمام دچار حادثه شد و جان خود را از دست داد، مقابل خوابگاه این دانشگاه تجمع کردند.

طبق گزارش دریافتی این دانشجویان دختر با شعار "ما همه زهره هستیم" در مقابل خوابگاه دخترانه دانشگاه علوم پزشکی تجمع کردند.

این در حالی است که هنوز در مورد علت مرگ این دانشجوی علوم پزشکی ابهام وجود دارد و هنوز مشخص نیست مرگ این دانشجو بر اثر سکته قلبی بوده یا گاز گرفتگی.

شاهدان عینی این حادثه معتقدند نشت شدید بوی گاز به داخل حمام علت بروز این حادثه بوده است که از چندی پیش نشتی گاز در طبقات 2 و 3 این خوابگاه احساس می‌شده و حتی این موضوع به مدیریت امور خوابگاهی منتقل شده بود.

در همین حال روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی با صدور اطلاعیه علت مرگ این دانشجوی شهر کردی را ایست قلبی عنوان کرده است.

صبح روز گذشته نیز در پی وقوع این حادثه تعدادی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در اعتراض به وضعیت نابسامان خوابگاه علوم پزشکی مقابل ساختمان فرهنگی این دانشگاه تجمع کرده بودند.

روز گذشته جسد دانشجوی دختر دانشگاه علوم‌پزشکی به نام زهره قاسمی دانشجوی ترم 9 رشته پزشکی برای کالبد شکافی و بررسی‌های تکمیلی به پزشکی قانونی منتقل شده و علت دقیق مرگ بزودی اعلام خواهد شد.

همزمان با مرگ این دختر دانشجو یکی دیگر از دختران دانشجو رشته علوم پزشکی نیز هنگام استحمام دچار حادثه شده بود که به کمک دانشجویان خوابگاه دخترانه نجات یافت.
X22
ایرانسل
آژانس مسافرتی بهار پرستوها
نگین خودرو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

آسایشگاه خیریه
آژانس مسافرتی عصر پرواز
آژانس گردشگری مفید
سکه ثامن
تورآنتالیا