کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

تصادف و متلاشی شدن خودروی BMW در تهران + تصاویر


کد خبر : ۴۱۶۴۸یکشنبه، ۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۷:۲۰۱۷۹۸ بازدید

صادف مهیب خودروی سواری گرانقیمت با ستون‌های بتنی پل هوایی، حادثه هولناکی را رقم زد و راننده جوان نیمه جان نیز راهی بیمارستان شد.

صادف مهیب خودروی سواری گرانقیمت با ستون‌های بتنی پل هوایی، حادثه هولناکی را رقم زد و راننده جوان نیمه جان نیز راهی بیمارستان شد.

ساعت 2:45 دقیقه بامداد دیروز رانندگانی که از مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید بابایی، بعد از بزرگراه شهید صیاد شیرازی می‌گذشتند ناگهان با صحنه دلخراش تصادف خودروی سواری بی‌ام‌و با ستون‌های پل مواجه شدند. آنها خیلی سریع با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته و درخواست کمک کردند، سپس نیروهای ایستگاه ۷۵ آتش‌نشانی به همراه گروه امداد و نجات راهی محل حادثه شدند.

مجتبی قاسمی فرمانده آتش‌نشانان اعزامی دراین باره گفت: یک دستگاه خودرو سواری «بی‌ام‌و» در حال حرکت در بزرگراه بود که ناگهان به علت سرعت زیاد از مسیر اصلی خارج شده و بشدت با ستون‌های پل هوایی شهید صدر برخورد کرده و متوقف شد.

وی با اعلام اینکه راننده جوان این وسیله نقلیه دچار مصدومیت شده و در اتاقک آهنی گرفتار شده بود، ادامه داد: نیروهای آتش‌نشانی به محض رسیدن به محل حادثه، جریان برق خودروی سواری را قطع کرده و پس از نصب علائم هشدار دهنده در مسیر، با استفاده از تجهیزات مخصوص نجات، به امداد‌رسانی پرداختند. آتش‌نشانان سرانجام با تلاش فراوان، راننده جوان را از میان آهن پاره‌ها بیرون کشیده و او را برای انتقال به بیمارستان تحویل امدادگران اورژانس دادند.قاسمی در پایان گفت: نیروهای آتش‌نشانی پس از ایمن‌سازی کامل و پاکسازی آثار به جای مانده از سطح بزرگراه، محل حادثه را برای بررسی علت تحویل کارشناسان پلیس راهور دادند.

vahmu9yr71vj64tg9pic.jpg

yygvc18k9et26qhccs2e.jpg

if3l8hf9qd5y08johinf.jpg

3bfw6t6m3n50wko6g6x.jpg

tsbwxlfrdpvaljty0z8.jpgاخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها