کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

نرم افزار حسابداری پارمیسنرم افزار حسابداری پارمیس

یک دستگاه خودرو در بزرگراه صیاد شیرازی اصفهان در آتش سوخت


کد خبر : ۴۱۶۲۴شنبه، ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۵:۲۷۷۶۲ بازدید

یک دستگاه خودروی سواری پیکان پیش از ظهر امروز در حال حرکت در بزرگراه شهید صیاد شیرازی شهر اصفهان دچار آتش سوزی شد اما بدون ...

78vw8yv79tn3u8chcf58.jpg

یک دستگاه خودروی سواری پیکان پیش از ظهر امروز در حال حرکت در بزرگراه شهید صیاد شیرازی شهر اصفهان دچار آتش سوزی شد اما بدون خسارت جانی مهار و خاموش شد.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: این حادثه پیش از ظهر امروز به اتاق فرمان 125 اعلام شد و به سرعت نیروهای 2 ایستگاه شماره 4 و 5 به محل اعزام شدند.

محمد شریعتی افزود: راننده این خودرو در لحظه اولیه از خودرو خارج شده بود و خودرو سرنشین دیگری نیز نداشت که با رسیدن آتش نشانان به محل حادثه، آتش خودرو توسط آتش نشانان خاموش شد.

وی بیان کرد: همچنین نیروهای آتش نشانی مسیر بزرگراه را برای سایر خودروهای عبوری ایمن و پاک سازی کردند تا حادثه دیگری رخ ندهد.

وی گفت: علت آتش گرفتن این خودروی در حال حرکت توسط کارشناسان در حال بررسی است.

حلقه سوم ترافیکی اصفهان به عنوان بیرونی ترین مسیر حرکت وسایل نقلیه نسبت به مرکز شهر در شمال، شرق و غرب شهر اصفهان به طول نزدیک به 40 کیلومتر به صورت حلقه ای احداث شده و در طول مسیر آن 13 بزرگراه درون شهری و20 تقاطع غیر همسطح احداث شده است.

بزرگراه های شهید صیاد شیرازی، شهید اقارب پرست، شهید ردانی پور، شهید کشوری، شهید خرازی، شهید آقابابایی، شهید میثمی، شهدای صفه، شهید حبیب الهی، میرزا کوچک خان جنگلی، شهید همت، شهید چمران و شهید اردستانی در این حلقه قرار گرفته است.اخبار مرتبط

سایت شب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
سایت شب