کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

پایین ترین قیمت بازار لپ تاپ و گوشی در آی تی قیمت


کد خبر : ۴۱۵۵۹پنجشنبه، ۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۹:۳۰۹۲۹ بازدید

شاید شما هم در بین آن دسته از کاربرانی باشید که همیشه برای خرید کالاهای دیجیتال ، مدت زیادی وقت گذاشته و به پاساژهای مختلف سرزده و بدنبال گوشی مورد علاقه و یا لپ تاپ مناسب ...

شاید شما هم در بین آن دسته از کاربرانی باشید که همیشه برای خرید کالاهای دیجیتال ، مدت زیادی وقت گذاشته و به پاساژهای مختلف سرزده و بدنبال گوشی مورد علاقه و یا لپ تاپ مناسب با بهترین قیمت هستید و تازه پس از خرید متوجه میشوید لپ تاپ و یا گوشی خریداری شده مشخصات لازم را ندارد و یا در هنگام خرید با قیمت بالایی ، کالا را به شما فروخته اند.

برای اینکه دیگر دچار چنین مشکلاتی نشوید حتما به سایت آی تی قیمت سری بزنید.

در این سایت کاربر پس از مشاهده ظاهری کالاها و مقایسه آنها از نظر مشخصات کالای خود را انتخاب نموده و همچنین البته باید عنوان کرد که آی تی قیمت هیچ کالایی را به شما بطور مستقیم نمیفروشد و فقط یک مرجع قیمت قطعات کامپیوتر و قیمت گوشی به حساب می آید که به صورت لحظه ای در طول شبانه روز ، پایین ترین قیمت کالای دیجیتال را به کاربران اعلام مینماید تا دیگر هیچ کاربری، کالای آی تی را گران نخرد.

به گزارش ویرلن؛ در بازار آی تی، قیمت ها مدام در نوسان است و ممکن است قیمت ها، هر لحظه تغییر کرده و بالا و پایین شود و کاربر بدون اطلاع از آخرین قیمت بازار، کالای خود را خریداری نماید و بعد متوجه شود که کلاه بر سرش رفته...!

فروشندگان اصلی بازار آیتی بصورت دائمی در itgheymat.com به شما قیمت اعلام میکنند، یعنی هر کالایی را که در آی تی قیمت جستجو میکنید، تعداد زیادی فروشنده بر روی آن کالا قیمت ، اعلام کرده اند و این فروشندگان برای فروش بیشتر ، دائما در تلاشند تا پایین ترین قیمت و بهترین خدمات را به خریدار اعلام نمایند تا نظر خریدار را جلب کرده و فروش کالای خود را افزایش دهند.

در این شرایط که فروشندگان بصورت دائمی با یکدیگر در رقابتند، شما براحتی میتوانید کالای خود را گاهی تا 20% ارزانتر از بازار موبایل و کامپیوتر خرید نمایید.

در آی تی قیمت از قیمت سوئیچ شبکه و سرور که کالاهای تخصصی در حوزه شبکه بوده تا قیمت پرینتر و صندوق فروشگاهی که کالاهای تخصصی در حوزه ماشینهای اداری هستند را با برندهای معتبر و بسیار ارزانتر از بازار ، میتوانید تهیه کنید و البته بدون واسطه و مستقیم از طریق نمایندگان اصلی و همراه با بهترین خدمات.

در آی تی قیمت واسطه ها جایی ندارند و گرانفروشی نیز هیچ معنایی ندارد و کاربران حوزه دیجیتال میتوانند از هر فروشنده ای که مایلند کالای خود را بصورت آنلاین یا سنتی ، از طریق حضوری یا تلفنی خریداری نمایند.

یعنی بطور کلی میتوان عنوان کرد که ای تی قیمت، ویترین هزاران فروشگاه را به منزل و یا محل کار شما آورده و یک پاساژ یا مجتمع اینترنتی کالای دیجیتال را به راحتی در دسترس شما قرار میدهد.

یک خبر خوب دیگر اینکه، تمامی کاربران اندروید میتوانند با نصب رایگان اپلیکیشن آی تی قیمت بصورت لحظه ای در جریان قیمت ها باشند.اخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
لاماری