کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

محاکمه 4 پسر به اتهام تجاوز


کد خبر : ۴۱۵۳۷پنجشنبه، ۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۴:۳۷۱۹۴۳ بازدید

صبح دیروز پرونده شکایت دختری که مدعی بود در یک خانه خلوت مورد آزار و تعرض چهار پسر جوان قرار گرفته است در شعبه پنجم دادگاه کیفری ...

صبح دیروز پرونده شکایت دختری که مدعی بود در یک خانه خلوت مورد آزار و تعرض چهار پسر جوان قرار گرفته است در شعبه پنجم دادگاه کیفری تهران تحت رسیدگی قرار گرفت.

در ایام عید نوروز امسال بود که دختر جوان همراه پدرش به دادگاه رفت و از چهار پسر جوان به اتهام تجاوز شکایت کرد.

او به مأموران گفت: «با پسری به نام اسد دوست شده بودم. او خیلی به من ابراز علاقه می‌کرد تا اینکه پیشنهاد کرد برای آشنایی با خانواده‌اش به خانه‌ آنها بروم. ولی پس از ورود به آنجا با سه پسر دیگر روبه‌رو شدم. آنها هم بدون توجه به التماس‌هایم مرا بی‌رحمانه مورد تعرض قرار دادند.»

به‌دنبال این شکایت و با اطلاعاتی که شاکی دراختیار مأموران قرارداده بود نخستین متهم پرونده که دخترنگون بخت را فریب داده بود بازداشت شد. سپس با تلاش مأموران آگاهی و انجام هماهنگی‌های قضایی سایر متهمان دستگیر شدند.

رسیدگی به این پرونده ادامه داشت که یکی از متهمان در جلسه بازجویی به قضات گفت: «من در خانه بودم که دوستم اسد تماس گرفت و گفت خانه خالی می‌خواهد تا دختری را به آنجا بیاورد. البته به او گفته بودم که خانواده‌ام مسافرت هستند و به همین دلیل به من زنگ زده بود. گفتم بیا اما سه دوستم هم هستند. اسد هم پذیرفت و این دختر را به خانه ما آورد و این خانم نیز با میل خودش وارد خانه شد و تمامی ادعاهایش از پایه و اساس دروغ است. نه ما او را کتک زده‌ایم و نه او را حبس کرده‌ایم. در تمام روزهایی که در خانه ما بود همه چیز باب میل خودش پیش رفته است.» در ادامه قضات پرونده پس از تحقیقات تخصصی، پرونده را برای محاکمه به دادگاه فرستادند. اما اسد که اتهاماتش را قبول نداشت در آخرین جلسه گفت: من این دختر را با وسوسه شیطانی به خانه دوستم بردم. اما در آنجا دیدم این خانم خودش با رفقایم دوست شد و رابطه با آنها برقرار کرد. من که اوضاع را اینگونه دیدم از آنجا قهر کردم و بیرون آمدم تا اینکه به اتهام تجاوز دستگیر شدم.»

در پایان این جلسه که به ریاست قاضی بابایی و مستشاری قاضی تولیت برگزار شده بود اعلام شد بزودی رأی متهمان پرونده با توجه به مدارک موجود صادر خواهد شد.اخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها