کانال تلگرام ایران جیب
بلو بانکبلو بانکانتقاد شدید کیهان از معتمدآریا و درمیشیان


کدخبر:۴۱۵۱۹چهارشنبه، ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۷:۲۲۶۸۸ بازدید

روزنامه کیهان حضور فاطمه معتمدآریا، رضا درمیشیان و کامبوزیا پرتوی در جشنواره سلیمانیه کردستان عراق را شدیدا مورد انتقاد قرار داد.

روزنامه کیهان حضور فاطمه معتمدآریا، رضا درمیشیان و کامبوزیا پرتوی در جشنواره سلیمانیه کردستان عراق را شدیدا مورد انتقاد قرار داد.

این روزنامه نوشت: «سه سینماگری که در جشنواره تجزیه‌طلب‌های مورد حمایت رژیم صهیونیستی حضور یافتند، بیش از هر چیزی موجب آبروریزی جریانی شدند که طی سال‌های اخیر از آن حمایت می‌کردند.

پس از رضا درمیشیان که داوری جشنواره سلیمانیه کردستان عراق را پذیرفت، فاطمه معتمدآریا و کامبوزیا پرتوی نیز در مراسم افتتاحیه این جشنواره حضور یافتند. سه سینماگری که پیش از این نیز سابقه حمایت از کودتای مشترک آمریکا، انگلیس و اسرائیل علیه ایران در سال ۸۸ را نیز در کارنامه خود ثبت کرده بودند.

رضا درمیشیان در حمایت از فتنه سال ۸۸ فیلم ساخته بود، کامبوزیا پرتوی سابقه همکاری با ج - پ که برای نهادهای غربی پادویی می‌کند را دارد و معتمدآریا نیز در کارنامه‌اش حمایت از فتنه وجود دارد. این سه، این بار نیز در کنار جریانی قرار گرفتند که به طور رسمی و آشکار مورد حمایت رژیم صهیونیستی است. البته چنین اقدامی نه آسیبی به کشورمان می‌زند و نه کمکی به تجزیه‌طلب‌ها می‌کند اما خودنمایی این سه سینماگر در چنین محفلی، باز هم هویت جریان کودتایی سال ۸۸ را لو داد.

همکاری این سینماگران با جشنواره‌ای که برگزارکنندگان آن، این روزها با پرچم اسرائیل می‌رقصند، نشان می‌دهد شعارهای جریان مورد حمایت آنها در حمایت از اسرائیل در روز قدس سال ۸۸ نه یک شعار، بلکه یک هدف بوده است!»قاصدک 24قاصدک 24
اخبار مرتبط

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها