کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

دستگیری جراحان زیبایی متقلب در مشهد/ متهمان 2 زن آرایشگر بوده اند


کد خبر : ۴۱۵۰۹چهارشنبه، ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱:۴۱۶۱۹ بازدید

دو زن آرایشگر به اتهام دخالت در امور پزشکی و انتشار محتوای مستهجن در فضای مجازی و گروه‎های تلگرامی در مشهد شناسایی و دستگیر شدند.

دو زن آرایشگر به اتهام دخالت در امور پزشکی و انتشار محتوای مستهجن در فضای مجازی و گروه‎های تلگرامی در مشهد شناسایی و دستگیر شدند.

حق دادی دادیار ویژه جرائم رایانه‎ای دادسرای مشهد ، با اشاره به دستگیری دو زن جوان به اتهام دخالت در امور پزشکی اظهار کرد: دختر جوانی به عنوان شاکی خصوصی به داسرا مراجعه و در این زمینه طرح شکایت کرد و پرونده توسط پلیس فتا پیگیری شد.

حق دادی افزود: با توجه به صدمات صورت گرفته ناشی از جراحی بر بینی این دختر جوان، پرونده به پزشکی قانونی ارسال و در این راستا چندین مورد دیه ناشی از صدمات توسط پزشکی قانونی تعیین شد.وی تصریح کرد: با تحقیقات صورت گرفته مشخص شد این دو زن با راه‌اندازی مرکز جراحی‌های پرسینگ (نصب جواهرات بر روی اعضای بدن) در یک آرایشگاه، زیورآلات را بر روی اندام‌های زنان و دختران جوان نصب می‌کردند و سپس نمونه کارها را در فضای مجازی و گروه های تلگرامی منتشر می‎کردند.

دادیار ویژه جرائم رایانه‎ای دادسرای مشهد در پایان خاطرنشان کرد: برای این دو آرایشگر با موارد اتهامی دخالت در امور پزشکی و انتشار محتوای مستهجن در فضای مجازی و گروه‎های تلگرامی پرونده قضایی تشکیل شد که در حال حاضر در مرحله تحقیقات مقدماتی است و هنوز منتهی به صدور کیفرخواست نشده است.اخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها