کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

جزییات دستگیری دندانپزشک زن قلابی در تهران


کد خبر : ۴۱۴۲۷دوشنبه، ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۷:۳۹۱۷۱۴ بازدید

منشی مطب دندانپزشکی که خودش را دکتر دندانپزشک معرفی کرده و در خیابان مدائن نازی آباد اقدام به طبابت می‌کرد با زیرکی یکی از مراجعان و شکایت وی به پلیس، دستگیر شد.

۲۲ شهریور ۱۳۹۶ خانم جوانی با مراجعه به کلانتری ۱۳۰ نازی آباد اعلام کرد که جهت ترمیم دندانش به یک دندانپزشکی در نازی آباد – خیابان مدائن رفته است، اما بواسطه نوع رفتار این خانم دندانپزشک، بدون آنکه اجازه کار بر روی دندان هایش را بدهد از مطب خارج شده و گمان می‌کند که این خانم اصلا هیچگونه تخصصی در زمینه دندانپزشکی ندارد.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع غصب عناوین و جعل عنوان پزشکی، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی با مراجعه به مطب دندانپزشکی مورد نظر در طبقه دوم یک ساختمان تجاری، از خانم دندانپزشک که خودش را بنام دکتر عاطفه. الف. معرفی می‌کرد، درخواست پروانه مطب دندانپزشکی و در ادامه مدارک هویتی کردند.

در بررسی دقیق مجوز مطب دندانپزشکی و مدارک هویتی ارائه شده از سوی خانم عاطفه. الف. و در ادامه انجام تحقیقات پلیسی، کارآگاهان پایگاه هفتم اطلاع پیدا کردند که مجوز و مدارک ارائه شده به آن‌ها واقعا متعلق به یک پزشک خانم بنام عاطفه. الف. است که توسط خانم حاضر در مطب شخصی بنام سمیه. ع. (۳۵ ساله) جعل شده است.

با احراز موضوع غصب عناوین و جعل مدارک پزشکی، خانم سمیه. ع. دستگیر و در بازرسی از مطب دندانپزشکی محل فعالیتش تعداد زیادی سربرگ‌های پزشکی مسروقه متعلق به خانم دکتر عاطفه. الف. بهمراه تصاویر مدارک هویتی و همچنین مهر پزشکی تهیه شده بنام ایشان، کشف و توقیف شد.

با شناسایی خانم دکتر عاطفه. الف. که متهم پرونده با سوء استفاده از مدارک پزشکی ایشان اقدام به تأسیس مطب برای خودش کرده بود، تحقیقات از ایشان در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

خانم دکتر عاطفه. الف. پس از حضور در پایگاه هفتم پلیس آگاهی و مواجهه حضوری با متهم (سمیه. ع) بلافاصله وی را مورد شناسایی قرار داد و عنوان داشت: خانم سمیه. ع. پیش از این به عنوان منشی و دستیار پزشک، نزد بنده کار می‌کرد.

خانم دکتر در ادامه اظهاراتش به کارآگاهان گفت: در طول مدت چند ماهی که تحت مراقبت‌های پزشکی جهت تولد فرزندم قرار داشتم، به پیشنهاد پزشک و اعضای خانواده ام قرار بر آن شد که تا زمان تولد فرزندم استراحت نمایم؛ پس از تولد فرزندم و به جهت مراقبت از وی، این روال همچنان ادامه پیدا کرد؛ طی این مدت بنده هیچگونه فعالیت در زمینه دندانپزشکی نداشته ام.

متهم پرونده (سمیه. ع) که چاره‌ای جز اعتراف و بیان حقیقت نداشت، در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: با همدستی همسرم و پس از سرقت مجوز پزشکی، مدارک هویتی و سربرگ‌های پزشکی خانم دکتر، اقدام به تهیه یک مهر پزشکی بنام ایشان کرده و در ادامه مطب دندانپزشکی را در نزدیکی محل سکونتمان براه انداختیم؛ طی این مدت از افرادی که به مطب مراجعه می‌کردند، مبالغ مختلفی از ۲۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان را به بهانه‌های مختلف دریافت می‌کردم.اخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
لاماری