کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

اخاذی مأمور اخراجی از دختر و پسرهای جوان


کد خبر : ۴۱۲۶۸چهارشنبه، ۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۳:۲۸۷۱۴ بازدید

مأمور اخراجی نیروی انتظامی حتی بعد از اخراج هم با لباس خود در خیابان‌ها حاضر و از دخترها و پسرهای جوان اخاذی می‌کرد.

مأمور اخراجی نیروی انتظامی حتی بعد از اخراج هم با لباس خود در خیابان‌ها حاضر و از دخترها و پسرهای جوان اخاذی می‌کرد. به گزارش خبرنگار ما، این متهم در راستای اجرای طرح رعد دو، از سوی مأموران کلانتری ١٤٧ گلبرگ به دام افتاد. متهم که سه ماه قبل از سوی نیروی انتظامی اخراج شده‌ بود، کارمند پیمانی بوده ‌است و به گفته خودش از دو هفته قبل دست به اخاذی می‌زده‌ است.

سردار رحیمی، رئیس پلیس تهران، در تشریح طرح رعد دو گفت: در سطح تهران با کار اطلاعاتی که در ١٠ روز گذشته انجام شد، مأموران کلانتری با شناسایی مخفیگاه‌ها و پاتوق‌های انواع مجرمان از‌جمله زورگیرها و فروشندگان مواد و مشروبات الکلی دستگیری متهمان را در دستور کار قرار دادند و این طرح به صورت هماهنگ در نقاط مختلف تهران برگزار شد و در ٢٤ ساعت گذشته به ١٠٥ مخفیگاه حمله شد و افراد دستگیر شدند که تا‌به‌حال به بیش از هزارو ٥٠٠ فقره انواع جرم اعتراف کردند و ارزش اموال کشف‌شده چهار میلیارد تومان تخمین زده ‌شده ‌است و تحقیقات برای تکمیل پرونده آنها ادامه دارد. گفت‌وگو با مأمور اخراجی ناجا را که در حاشیه همین طرح بازداشت شده‌ است، می‌خوانید.

محمد. خ تا همین سه ماه پیش مأمور نیروی انتظامی بوده و به دلیل مشکلاتی که ایجاد کرده بود، اخراج شده است.
او لباس فرم خود را دور نینداخت و بعد از مدتی دوباره با به‌تن‌کردن آن، به خیابان آمد. محمد. خ که علاقه زیادی به اخاذی و سرقت داشت، با لباس فرم ناجا اقدام به اخاذی از جوانان کرد.
   به چه جرمی دستگیر شدی؟
من با لباس پلیس در حال اخاذی بودم که در عملیاتی به دام پلیس افتادم.
   لباس‌ها را از کجا تهیه کردی؟
برای خودم است.
   این لباس برای خودت است؟
بله، من تا سه ماه پیش در نیروی انتظامی کار می‌کردم که به دلایلی که هنوز خودم هم نمی‌دانم، از کار اخراج شدم و بعد از آن به فکر اخاذی با لباس فرم پلیسی‌ام افتادم.
   هدفت از اخاذی چه بود؟ محتاج بودی؟
نه! محتاج اصلا! من از یک خانواده پولدار هستم و نیازی نداشتم و صرفا برای تفریح دست به چنین کاری زدم.
   چگونه و با چه شگردی اخاذی می‌کردی؟
بیشتر سوژه‌هایم مشکل منکراتی داشتند. جلوی دخترها و پسرها را می‌گرفتم و برای پرکردن اظهارنامه اقدام می‌کردم و زمانی‌ که آنها پیشنهاد رشوه می‌دادند، با دریافت پول از آنها می‌گذشتم.
   از این کار درآمد داشتی؟
بله، داشتم و در همین مدت کم، ٥٠٠‌ هزار تومان به جیب زدم.اخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها