کانال تلگرام ایران جیب
بلو بانکبلو بانککلاهبرداری میلیاردی یک زن با سکه‌های تقلبی


کدخبر:۴۱۱۲۳یکشنبه، ۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۷:۴۳۶۳۶ بازدید

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی از دستگیری یک کاهبردار زن با ۲۷۲میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری در استان خبر داد.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی از دستگیری یک کاهبردار زن با ۲۷۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری در استان خبر داد.

به گزارش میزان، سردار علیرضا مظاهری گفت: در پی اعلام اخباری مبنی بر اینکه فردی با هویت نامعلوم با مراجعه به طلافروشی‌های سطح استان اقدام به توزیع سکه‌های ربع بهار آزادی تقلبی می‌کرد، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی استان افزود: با انجام اقدامات فنی و پلیسی و هم چنین بازبینی دوربین‌های مداربسته طلافروشی‌ها مشخص شد متهم خانم میانسال است که با این ترفند اقدام به کلاهبرداری می‌کرد.

سردار مظاهری با اعلام اینکه ماموران بعد از اقدامات اطلاعاتی گسترده موفق به شناسایی متهمه شدند، خاطر نشان کرد: متهم که کارمند یکی از ادارات شهرستان جاجرم بوده به همراه ۱۴ قطعه ربع بهار آزادی تقلبی در بسته بندی‌های مختلف در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی خاطر نشان کرد: در تحقیقات به عمل آمده متهم به کلاهبرداری۲۷۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی از طریق فروش سکه‌های تقلبی در طلافروشی‌های سطح استان اعتراف کرد.

این مقام ارشد انتظامی استان در پایان با اشاره به اینکه متهم بعد از تحقیقات و تکمیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد، خاطر نشان کرد: چشمان تیز بین پلیس استان اجازه جولان را به هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت نمی‌دهد و با هرگونه کلاهبرداری نیز به شدت برخورد می‌شود.قاصدک 24قاصدک 24
اخبار مرتبط

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها