کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

لیست آپارتمان‌های کمتر از 350 میلیون تومان در شهر تهران


کد خبر : ۴۱۰۶۳شنبه، ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۰۶:۵۱:۰۲۴۱۶۵ بازدید

آمار رسمی بانک مرکزی نشان می‌دهد در میانه تابستان، آپارتمان‌های مسکونی با قیمت کل 150 تا 200 میلیون تومان با اختصاص سهم ...
لیست آپارتمان‌های کمتر از 350 میلیون تومان در شهر تهرانلیست آپارتمان‌های کمتر از 350 میلیون تومان در شهر تهران

دنیای‌اقتصاد- آمار رسمی بانک مرکزی نشان می‌دهد در میانه تابستان، آپارتمان‌های مسکونی با قیمت کل 150 تا 200 میلیون تومان با اختصاص سهم 12.3 درصدی، بیشترین سهم از معاملات یک ماهه نیمه تابستان را به خود اختصاص داده‌اند. در عین حال واحدهای مسکونی با ارزش 200 تا 250 میلیون تومان و همچنین واحدهای با ارزش 100 تا 150 میلیون تومان به ترتیب هرکدام با اختصاص 11 و 10.6 درصد در رتبه‌های بعدی بیشترین سهم از معاملات قرار گرفته‌اند.

بررسی‌های بانک مرکزی نشان می‌دهد در مردادماه سال‌جاری در مجموع 45.7 درصد از معاملات خرید و فروش آپارتمان‌های مسکونی به واحدهای کمتر از 300 میلیون تومان اختصاص داشته است.

جدول نبض بازار امروز به معرفی آپارتمان‌های مسکونی با قیمت‌های پیشنهادی کمتر از 350 میلیون تومان در مناطق مختلف شهر تهران اختصاص دارد.

 

بهار بازار مسکن به روایت مرکز آمار

مرکز آمار ایران در تازه‌ترین گزارش خود از وضعیت قیمت و اجاره مسکن در شهر تهران، طی سه ماه اول امسال، اعلام کرد: متوسط قیمت فروش هر مترمربع زیربنای مسکونی معامله شده از طریق بنگاه‌های معاملات ملکی در شهر تهران 4 میلیون و 530 هزار تومان بوده است که نسبت به فصل قبل 3.5 درصد و نسبت به فصل مشابه سال قبل، 9/ 6 درصد افزایش داشته است.

همچنین متوسط قیمت فروش هر مترمربع زمین یا زمین ساختمان مسکونی کلنگی در سه ماه اول امسال در شهر تهران به حدود 4 میلیون و600 هزار تومان رسیده که نسبت به فصل قبل 2.8 درصد و نسبت به فصل مشابه سال قبل 0.8 درصد افزایش داشته است.همچنین تعداد معاملات فروش زمین یا زمین ساختمان مسکونی کلنگی در شهر تهران طی بهار امسال،نسبت به فصل قبل 23.7 درصد کاهش و نسبت به فصل مشابه سال قبل 6.6 درصد افزایش داشته است. براساس این گزارش، متوسط مبلغ اجاره ماهانه به علاوه سه درصد ودیعه پرداختی برای اجاره یک مترمربع زیربنای مسکونی معامله شده از طریق بنگاه‌های معاملات ملکی در شهر تهران حدود 23 هزار و 500 تومان بوده است که نسبت به فصل قبل 5.8 درصد و نسبت به فصل مشابه سال قبل 10.5 درصد افزایش داشته است.تعداد معاملات اجاره مسکن نیز نسبت به فصل قبل 7.2 درصد و نسبت به فصل مشابه سال قبل 10.6 درصد کاهش داشته است.

لیست آپارتمان‌های کمتر از 350 میلیون تومان در شهر تهراناخبار مرتبط


دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو