کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

نرم افزار حسابداری پارمیسنرم افزار حسابداری پارمیس

اهواز داغ‌ترین و شهرکرد سردترین شهر‌های کشور‌


کد خبر : ۴۰۷۶۲شنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۹:۲۵۲۴۶ بازدید

در سه روز آینده در برخی ساعات در نوار شرقی کشور وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود که در منطقه زابل با گرد و خاک همراه خواهد بود.

براساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی و هواشناسی ‌روز شنبه پیش‌ِ‌رو در دامنه‌های جنوبی زاگرس، درمناطق جنوبی و نیمه غربی فارس، برخی مناطق کهگیلویه و بویر احمد، مناطق شمالی و نیمه شرقی بوشهر، ارتفاعات چهارمحال و بختیاری و ارتفاعات شرق خوزستان رشد ابر، رگبار باران گاهی با رعد وبرق و وزش باد شدید موقت‌ پیش بینی می‌شود.

روز یکشنبه هفته آینده بارش‌ها در مناطق ذکر شده تقویت می‌شود و ناپایداری به دامنه‌های زاگرس مرکزی در غرب اصفهان و شرق لرستان نیز کشیده می‌شود.

از بعد از ظهر روز شنبه با گذر موجی از نوار شمالی کشور، ابتدا در مناطقی از شمال غرب و روز یکشنبه علاوه بر شمال غرب در ارتفاعات غرب و ارتفاعات البرز مرکزی نیز رشد ابر، رگبارپراکنده باران گاهی با رعد وبرق و وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی می‌شود.

در سه روز آینده در بعضی ساعات در نوار شرقی کشور وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود که در منطقه زابل گاهی با گرد و خاک همراه خواهد بود.

آسمان تهران فردا صاف، گاهی با وزش باد پیش‌بینی می‌شود‌؛ بیشینه دما فردا در تهران 33 و 21 درجه خواهد بود.

روز آینده اهواز با بیشینه دمای 44 درجه بالای صفر گرم‌ترین مرکز استان و شهرکرد با کمینه دمای 5 درجه بالای صفر سردترین مرکز استان خواهد بود.

میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی تا روز 16 شهریورماه 215.2 میلی‌متر ثبت شد، بارش در سال گذشته در این بازه زمانی 237.9 میلی‌متر بود بنابراین بارش سال جاری 90.4 درصد بارش سال گذشته است.

بیشترین میزان بارش در هفته پنجاهم سال زراعی متعلق به منطقه بستک استان هرمزگان به میزان 22 میلی‌متر بوده است.اخبار مرتبط

مالتینا

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
مالتینا