کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

نرم افزار حسابداری پارمیسنرم افزار حسابداری پارمیس

پزشک تبریزی محاکمه می‌شود


کد خبر : ۴۰۵۹۱دوشنبه، ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۵:۴۹۶۷۴ بازدید

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان شرقی با تشریح آخرین وضعیت پرونده پزشک تبریزی که به اتهام قتل اعضای خانواده‌اش ...

گروه حوادث- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان شرقی با تشریح آخرین وضعیت پرونده پزشک تبریزی که به اتهام قتل اعضای خانواده‌اش دربازداشت به سرمی برد گفت: در ارتباط با این پرونده، استعلامی صورت گرفته بود که پاسخش دریافت شد و برای رسیدگی به پرونده تعیین وقت شد.

به گفته موسی خلیل‌اللهی، به احتمال قوی جلسه رسیدگی به این پرونده مهرماه امسال برگزار خواهد شد؛ حال آنکه کیفرخواست پرونده، اواسط فروردین ماه سال‌جاری صادر شده بود.دراین جنایت رازآلود که بیستم مهر سال گذشته و همزمان با روز تاسوعای حسینی رخ داد دو نفر ازاعضای خانواده یکی از پزشکان تبریزبه طرزمرموزی جان باختند. درجریان تحقیقات تخصصی، پزشک جوان مدعی شد فردی چند غذای نذری در اختیارش قرار داده بود که اعضای خانواده‎اش پس از مصرف غذا، مسموم و راهی بیمارستان شده‌ بودند که در نهایت همسر و مادربزرگ وی به علت شدت مسمومیت جان باختند.

تحقیقات تخصصی برای کشف علت این واقعه مرگبار ادامه داشت تا اینکه پرونده ابعاد تازه‌ای به خود گرفت و 10 آبان سال گذشته، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان شرقی جزئیات تازه‌ای از پرونده مرگ دو عضو خانواده این پزشک را فاش کرد.به گفته وی، بر اساس نظریه پزشکی قانونی، علت مرگ اعضای خانواده این پزشک مسمومیت با سم فسفین بوده و در بررسی غذاها نیز این نوع سم کشف شد.

 دادستان تبریز تصریح کرد: این فرد یک پزشک عمومی است که در سال‌های اخیر فارغ‌التحصیل شده و شهرت خاصی هم ندارد.عمده فعالیت وی نیز در خانه سلامت یکی از محلات تبریز بوده که توسط دانشگاه علوم پزشکی تبریز به بخش خصوصی واگذار شده است.

 وی در رابطه با ادعای مطرح شده مبنی برنیکوکار بودن این پزشک هم اظهارکرد: اگر مبنای این موضوع انتشار یک نسخه پزشکی در فضای مجازی باشد، باید گفت که این موضوع در تحقیقات به اثبات نرسیده است.ضمن اینکه موضوع مسمومیت با غذای نذری در این پرونده صد درصد منتفی است و به هیچ عنوان موضوع غذای نذری مطرح نبوده است. وی با بیان اینکه تحقیقات پلیسی نشان داد غذاها از یکی از رستوران‌های تبریز خریداری شده است، تأکید کرد: تحقیقات کارآگاهان و بازپرس پرونده حکایت از این دارد که موضوع غذای نذری ازاساس وجود نداشته است. خوشبختانه در جریان تحقیقات، محل این غذاخوری شناسایی و با بررسی محتوای دوربین‌های حاضر در محل، نحوه خرید غذا مشخص شده است. متهم نیز تأیید کرده که بحث غذای نذری در کار نبوده است.اخبار مرتبط

سایت شب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
سایت شب