کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

نرم افزار حسابداری پارمیسنرم افزار حسابداری پارمیس

لیست قیمت آپارتمان‌های 400 تا 500 میلیون تومانی در تهران


کد خبر : ۴۰۵۸۸دوشنبه، ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۶:۲۲۵۷۶۵ بازدید

آپارتمان‌های 400 تا 500 میلیون تومانی در تهران یکی از انتخاب‌های اصلی زوج‌های جوانی هستند که قصد تبدیل به‌احسن کردن محل سکونت خود را دارند و ...
لیست قیمت آپارتمان‌های 400 تا 500 میلیون تومانی در تهرانلیست قیمت آپارتمان‌های 400 تا 500 میلیون تومانی در تهران

آپارتمان‌های 400 تا 500 میلیون تومانی در تهران یکی از انتخاب‌های اصلی زوج‌های جوانی هستند که قصد تبدیل به‌احسن کردن محل سکونت خود را دارند و با تقویت بودجه خود پس از چند سال برای فروش آپارتمان قبلی و خرید آپارتمان مناسب‌تر اقدام کرده‌اند.

به گزارش ایران‌جیب به نقل از دنیای‌اقتصاد، متقاضیانی که قصد تبدیل به‌احسن کردن ملک خود را دارند، با دیدگاه‌های متفاوتی وارد بازار مسکن می‌شوند؛ برخی بودجه‌ای که فراهم کرده‌اند را به انضمام نقدینگی حاصل از فروش خانه اول خود، صرف بهبود منطقه سکونت می‌کنند و ترجیح می‌دهند در خانه‌ای با همان متراژ قبلی اما در محله گران‌تر سکونت کنند. بسیاری از زوج‌های جوان پس از فرزنددار شدن، متراژ را مبنای تبدیل به‌احسن قرار داده و تلاش می‌کنند محل سکونت خود را به واحد بزرگ‌تر و دوخوابه تغییر دهند، عده‌ای هم انتخاب جدید خود را متمرکز بر سن بنا نهایی می‌کنند و آپارتمان نوساز با امکانات پارکینگ، انباری و آسانسور را به محل سکونت قبلی که احتمالا فاقد برخی از این ویژگی‌ها بوده، ترجیح می‌دهند.

مسیر تقویت بودجه برای تبدیل به‌احسن نیز توسط بانک عامل بخش مسکن باز است؛ طوری که تسهیلات از محل اوراق مسکن و بدون نیاز به سپرده‌گذاری به تمام متقاضیان، صرف‌نظر از خانه اولی بودن یا نبودن پرداخت می‌شود. رقم این تسهیلات در تهران برای خرید انفرادی 60 میلیون و برای زوجین 100 میلیون تومان است که قابلیت اضافه شدن یک فقره جعاله 20 میلیون تومانی به آن وجود دارد. بنابراین در صورت کسر هزینه خرید اوراق از سرجمع رقم تسهیلات، در بخش انفرادی حدود 68 میلیون و در بخش زوجین حدود 102 میلیون تومان نقدینگی به قدرت خرید کسانی که تسهیلات مسکن احتمالی را که قبلا در وقت خرید خانه اول خود دریافت کرده‌اند، تسویه کرده باشند، تعلق می‌گیرد.

لیست قیمت آپارتمان‌های 400 تا 500 میلیونی در تهراناخبار مرتبط

دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

سایت شب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
سایت شب