کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

نرم افزار حسابداری پارمیسنرم افزار حسابداری پارمیس

اجاره‌بهای آپارتمان‌های کوچک متراژ در شهر تهران + جدول


کد خبر : ۴۰۵۳۹یکشنبه، ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۹:۲۴۳۹۲۰ بازدید

دمای تابستانی معاملات در بازار اجاره آپارتمان‌های کوچک متراژ و میان متراژ در مناطق مصرفی شهر تهران کماکان استمرار دارد؛ طوری که به رغم ...
اجاره‌بهای آپارتمان‌های کوچک متراژ در شهر تهران + جدولاجاره‌بهای آپارتمان‌های کوچک متراژ در شهر تهران + جدول

دمای تابستانی معاملات در بازار اجاره آپارتمان‌های کوچک متراژ و میان متراژ در مناطق مصرفی شهر تهران کماکان استمرار دارد؛ طوری که به رغم نزدیک شدن به پایان فصل اوج جابه‌جایی‌ها در بازار اجاره، بازار اجاره این گروه از واحدهای مسکونی همچنان متقاضیان خاص خود را دارد.

به گزارش ایران‌جیب به نقل از دنیای‌اقتصاد، در حالی که حجم رفت و آمد به بازار اجاره آپارتمان‌های مسکونی در شهر تهران با عبور از نیمه شهریور ماه از سوی متقاضیان ومالکان واحدهای مسکونی به‌طور نسبی کاهش یافته است، اما بازار اجاره آپارتمان‌های کوچک متراژ و ارزان‌قیمت همچنان از میان طیف‌های گوناگون، متقاضیان خاص خود را دارد. بنا بر اذعان واسطه‌های ملکی در بازار اجاره مسکن، هم‌اکنون حجم متقاضیان واحدهای مصرفی کوچک‌متراژ و ارزان‌قیمت نسبت به میانه تابستان نه‌تنها کاهش نیافته، بلکه با نزدیک شدن به زمان آغاز سال جدید تحصیلی دانشگاه‌ها، با افزایش نیز مواجه شده است؛ چراکه بخش قابل توجهی از دانشجویان ساکن در سایر شهرها که در پایتخت تحصیل می‌کنند با شروع سال جدید تحصیلی در فهرست متقاضیان اجاره واحدهای مسکونی کوچک‌متراژ و ارزان‌قیمت در همه مناطق به خصوص مناطق متوسط و متوسط رو به پایین قرار می‌گیرند.

به گفته واسطه‌های ملکی، اگرچه به زمان پایانی اوج نقل و انتقالات در بازار اجاره مسکن نزدیک شده‌ایم و متقاضیان کمتری در بازار اجاره مسکن نسبت به سه ماه اخیر حضور دارند، اما تنوع مناسبی از فایل‌های اجاره واحدهای کوچک متراژ در بازار مسکن وجود دارد؛ این تنوع علاوه بر توزیع منطقه‌ای این فایل‌ها، شامل تنوع در سطح اجاره بها، متراژ و همچنین فرمول انتخابی شکل پرداخت اجاره (درصد رهن نسبت به اجاره) است. کارشناسان بازار اجاره به متقاضیان اجاره واحدهای کوچک متراژ که شناخت دقیقی از سطح قیمت‌ها در بازار اجاره ندارند به خصوص دانشجویان، توصیه می‌کنند پس از انجام جست‌و‌جوی کافی اقدام به اجاره آپارتمان کنند تا بتوانند از میان فایل‌های موجود در بازار مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنند.

اجاره‌بهای آپارتمان‌های کوچک متراژ در شهر تهراناخبار مرتبط

دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

سایت شب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
سایت شب