کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

نرم افزار حسابداری پارمیسنرم افزار حسابداری پارمیس

شایعه سقوط‌ مسافر به دریا در بندر حقانی


کد خبر : ۴۰۵۲۱شنبه، ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۶:۰۸۲۶۹ بازدید

روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان با صدور اطلاعیه‌ای شایعه سقوط و مرگ یک مسافر دریایی از روی شناور مسافری به داخل ...

روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان با صدور اطلاعیه‌ای شایعه سقوط و مرگ یک مسافر دریایی از روی شناور مسافری به داخل دریا در بندر شهید حقانی بندرعباس را تکذیب کرد.

در متن این اطلاعیه آمده است: شایعه سقوط و مرگ یک نفر از روی شناور مسافری به درون دریا در بندر شهید حقانی بندرعباس کذب محض و تحریف واقعیت است.

اصل ماجرا ازاین‌قرار است که مردی ۵۷ ساله به نام "سیروس شیروانی" اهل جیرفت استان کرمان حوالی ساعت ۱۹:۴۰ شامگاه روز جمعه ۱۷ شهریور با شماره بلیت ۴۱ (همراه با همسرش) پس از سوارشدن داخل شناور مسافری امین گستر و روی صندلی داخل شناور دچار حمله قلبی می‌شود. مجموع مسافران این شناور پس از سوارشدن کامل آنان ۷۵ نفر اعلام‌شده است.

در بخش دیگری از متن اطلاعیه روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان همچنین تصریح‌شده است: بلافاصله تیم امدادی از شناور ناجی مستقر در بندر شهید حقانی و  پس‌از آن اکیپ اعزامی اورژانس، روی شناور حاضر می‌شوند اما با وجود تلاش‌های فراوان دو پزشکیار حاضر در صحنه و انجام دو بار عملیات احیاء، پس از حمله سوم، به دلیل ایست قلبی تلاش‌های تیم امدادی ناکام می‌ماند. توضیح دیگر اینکه شناور مسافری به‌هیچ‌وجه از اسکله جدا نشده و مطالب نقل‌شده در شبکه‌های مجازی مبنی بر مرگ یک مسافر بر اثر سقوط از روی شناور به داخل دریا صحت ندارد.

به گزارش ایسنا، برخی کانال‌های خبری فعال در شبکه‌های اجتماعی بدون ذکر منبع موثق این شایعه را مطرح کرده بودند که یک نَفَر مسافر در اسکله حقانی بندرعباس موقع سوارشدن به شناور به داخل دریا افتاد و به خاطر نبودنِ نیروهای امدادی جان خود را از دست داد که بنابر توضیحات ذکرشده، این ادعا کاملاً نادرست و روایت مطرح‌شده غیرواقعی است.اخبار مرتبط

سایت شب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
سایت شب