کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

نگاه جدی سائیک به بازار ایران


کد خبر : ۳۶۳۴۲شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۶:۴۸۵۳۹۲ بازدید

افتتاح دفترسائیک موتور اینترنشنال شعبه ایران را می توان ازجمله با اهمیت ترین اخبار خودرویی و اقتصادی آغاز سال 2017 میلادی ونویدبخش ...
نگاه جدی سائیک به بازار ایراننگاه جدی سائیک به بازار ایران

افتتاح دفترسائیک موتور اینترنشنال شعبه ایران را می توان ازجمله با اهمیت ترین اخبار خودرویی و اقتصادی آغاز سال 2017 میلادی ونویدبخش حضورقدرتمندترین گروه خودرویی بازرگانی کشورچین دانست.

اهمیت این امر نه تنها درتبدیل کشور چین به عنوان بزرگترین تولیدکننده خودرو جهان درسالهای اخیر، بلکه به سبب وجود پتانسیل بالاترین ظرفیت رشد تولید و عرضه خودروهای با کیفیت بر اساس آخرین استاندادرهای جهانی درسال های آینده ایران است.

اگر چه شرکت مدیاموتورز هم چند سالی است به عنوان واردکننده انحصاری خودروهای مختلف سواری سدان 550، 6، GT وهاچ بک ام جی 3 وشاسی بلند GS تحت نام برند ام جی (اززیرمجموعه های سایک) فعالیت پررنگی داشته است اما سال گذشته  نیز شرکت ام جی پارس موتور که با سرمایه گذاری گروه سائیک و شریک ایرانی خود به منظور تولید و عرضه خودروهای ام جی دربازار ایران ایجاد شد، درنتیجه میتوان امید آن داشت تا درآینده ای نزدیک نیز شاهد حضور دیگر برندها و زیرمجموعه های مختلف گروه سائیک در کشورمان، ایران باشیم.

در این راستا می توان اذعان داشت که موفقیت سایک موتور در گرو پشتیبانی، سرمایه گذاری وهمکاری با شرکای ایرانی خود همچون مدیاموتورز، ا م جی پارس موتور و گروه بهمن است و از این روست که دفتر منطقه ای سایک موتور در دبی و تهران با هدف تایید ماهیت شرکای تجاری خود و حمایت ایشان در راستای ارتقاء برند در سالهای آینده تشکیل و آغاز بکار کرده است.

بر اساس این گزارش گروه شانگهای اتومبیل درطی 25سال اخیر توانست درنتیجه همکاری و شراکت با گروه فولکس واگن آلمان وگروه جنرال موتورز آمریکا و دیگر خودروسازان مطرح جهانی به مدارج بالایی از تجربایت خودروسازی دست پیداکند و رتبه برترخودروسازان چینی را به خوداختصاص دهد و بطور قطع حضور گروه سایک درایران نیز می تواند از سویی به انتقال تکنولوژی و تجربیات مختلف،  انتقال سرمایه واز سوی دیگر موجب اشتغالزایی ورونق فعالیت تولیدی واقتصادی شود.اخبار مرتبط


دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

لاماری