کانال تلگرام ایران جیب
تکنولایفتکنولایف

عامل جعل آرم و لوگوی کانال خبری صدا و سیما دستگیر شد


کدخبر:۳۵۹۳۸دوشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۴:۴۴۵۱۱ بازدید

سالاری از دستگیری فردی که با جعل آرم و لوگوی کانال خبری صدا و سیما به بارگذاری اخباری غیر واقعی و مطالب خلاف واقع در محیط و فضای مجازی اقدام می‌کرد، خبر داد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان در گفت‌وگو با میزان از دستگیری فردی که با جعل آرم و لوگوی کانال خبری صدا و سیما اقدام به بارگذاری اخباری غیر واقعی و مطالب خلاف واقع در محیط و فضای مجازی می‌کرد خبر داد.

این مقام قضایی در استان کرمان اظهار داشت: در پی وصول گزارشی از صدا و سیمای مرکز کرمان مبنی بر اینکه فردی با جعل آرم و لوگوی کانال خبری صدا و سیما اقدام به بارگذاری اخباری غیر واقعی و مطالب خلاف واقع در محیط و فضای مجازی کرده است، این فرد شناسایی و مقابله با این جرم در دستور کار معاونت نظارت و رصد بر فضای مجازی دادستانی عمومی و انقلاب کرمان قرار گرفت.

دادستان کرمان افزود: با تلاش مستمر مامورین انتظامی پلیس فتا استان کرمان متهم اصلی شناسایی و با حکم قضایی دستگیر و پرونده وی در حال تحقیقات در شعبه ویژه رسیدگی به جرائم سایبری قرار دارد.

این مقام قضائی تاکید کرد: دادستانی اجازه نخواهند داد فضای مجازی بصورت ر‌ها در اختیار مجرمین قرار گیرد.

وی اضافه کرد:با توجه به اهمیت فضای مجازی و ارتکاب جرائم پیچیده در این پهنه، معاونتی در دادسرای مرکز استان به همراه تعدادی از قضات ویژه و آموزش دیده فضای مجازی را مورد رصد و نظارت قرار داده و در اسرع وقت با مجرمین نو ظهور در این محدوده برخورد قضایی مقتضی را انجام خواهند داد.


اخبار مرتبط

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها