کانال تلگرام ایران جیب

فرمانده پلیس راه خراسان رضوی با قرار کفالت آزاد شد

کدخبر:۳۴۸۵۶دوشنبه، ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۴:۲۳۱۸۲۱ بازدید

قاضی اصولی صفار آخرین وضعیت پرونده تصادف زنجیره‌ای در مشهد را تشریح کرد و گفت: فرمانده پلیس راه خراسان رضوی با قرار کفالت آزاد شد.

تصادف-زنجیره‌ای-مشهد

ظهر روز چهارم فروردین سال جاری در محورهای مواصلاتی استان خراسان رضوی 3 تصادف زنجیره‌ای رخ داد که منجر به مصدومیت بیش از 84 نفر و درگذشت یک نفر شد، در این راستا مدیر کل حمل و نقل جاده‌ای و فرمانده پلیس راهور خراسان رضوی برای ارائه توضیحات به دادسرا احضار شدند.

قاضی اصولی صفار بازپرس شعبه 410 دادسرای مشهد در پاسخ به سئوال خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان مبنی بر آخرین وضعیت پرونده تصادف زنجیره‌ای در محورهای مواصلاتی مشهد گفت: با توجه به اقاریر متهم ( فرمانده پلیس راه خراسان رضوی)، اظهارات شاهدین عینی، شکایت مصدومان و مجروحان تصادفات و تحقیقات میدانی از محل تصادفات قصور پلیس راه به دلیل عدم اطلاع رسانی  و عدم نصب علائم هشدار دهنده محرز بوده و فرمانده پلیس راه خراسان رضوی پس از احضار به دادسرا و تفهیم اتهام با قرار قانونی کفالت آزاد شد.

وی در ادامه اظهار داشت: در خصوص مدیرکل راهداری استان خراسان رضوی که متهم دیگر پرونده نیز است تحقیقات قضایی هچنان ادامه داشته و به مجرد تکمیل تحقیقات در اسرع وقت اطلاع رسانی خواهد شد.

بازپرس شعبه 410 دادسرای مشهد با بیان اینکه مسئولان با در نظر گرفتن حفظ حقوق مردم و وجدان کاری اطلاع رسانی کنند، خاطرنشان کرد: مسئولان نباید از متهم دفاع کرده؛ چراکه این اقدام دخالت در امر قضایی است و جرم محسوب می شود.

قاصدک 24قاصدک 24

کارگزاری فارابیاخبار مرتبط

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها