کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

آیا روحانی سال آینده ردصلاحیت می‌شود؟


کد خبر : ۳۲۲۱۵پنجشنبه، ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۵:۲۴۱۴۰۵ بازدید

خبرسازی درباره رد صلاحیت روحانی، سناریوی محافل‌ قدرت طلب برای خروج از بن‌بست روحانی و سرپوش گذاشتن به آدرس غلطی بوده که ...

خبرسازی درباره رد صلاحیت روحانی، سناریوی محافل‌ قدرت طلب برای خروج از بن‌بست روحانی و سرپوش گذاشتن به آدرس غلطی بوده که با نام دولت تدبیر و امید در انتخابات 92 به مردم دادند.

دکتر رضا سراج طی یادداشتی در کانال شخصی خود در تلگرام نوشت:

مقدمه :
خبرسازی درباره رد صلاحیت روحانی، از سوی چند محفل سیاسی قدرت‌طلب در دستورکار قرار گرفته است. هر کدام از این محافل، اهداف جداگانه‌ای را دنبال می‌کنند.

محافل خبرساز برای رد صلاحیت روحانی :
اولین محفل خبرساز، محفل عالیجناب پدرخواندهِ دولت یازدهم است. این محفل با نگرانی از شکست ایده اصلی و گفتمان دولت برای حل مشکلات کشور و رویگردانی مردم از روحانی، با طرح رد صلاحیت روحانی، سعی دارد اسحاق جهانگیری را در طول روحانی وارد چرخه انتخابات کند تا در صورت تداوم ریزش آرای دولت، به بهانه رد صلاحیت، روحانی را از ورود به صحنه انتخابات منع نماید. محفل دوم، محفل نانجیبان فتنه‌گر است. از منظر عناصر این محفل، باقی ماندن جنین اصلاحات در رحم اجاره‌ای دولت، احتمال خفگی و مرگ آن را افزایش می‌دهد. از این رو در صدد هستند تا با خبرسازی و جریان‌سازی درباره رد صلاحیت روحانی، مقدمات عبور از وی را با تحریک اجتماعی، تحمیل هزینه به نظام و افزایش شانس پیروزی خود، فراهم نمایند. محفل سوم خبرساز، محفل وابسته به دولت است. در این محفل، خبرسازی درباره رد صلاحیت روحانی با هدف مظلوم نمایی برای ایشان، به محاق بردن ناکارآمدی دولت، تحریک اجتماعی و تصاحب آرای مخالفین نظام، دنبال می‌شود.

نتیجه:
بنابراین خبرسازی درباره رد صلاحیت روحانی، سناریوی محافل‌ قدرت طلب برای خروج از بن‌بست روحانی و سرپوش گذاشتن به آدرس غلطی بوده که با نام دولت تدبیر و امید در انتخابات 92 به مردم دادند.اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو