کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

آسان و ارزان با ویزاکاران ویزا بگیرید و به اروپا سفر کنید


کد خبر : ۳۲۱۰۶دوشنبه، ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۷:۱۳۱۲۰۷ بازدید

برای سفر به اغلب کشورهای خارجی گرفتن ویزا امری ضروریست که جهت اخذ ویزا نیز تعیین وقت سفارت یکی از مراحل مورد نیاز آن میباشد, از دیگر امور مرتبط با ویزا و سفر مهاجرت و اقامت کشورهای ...

اخذ ویزا

برای سفر به اغلب کشورهای خارجی گرفتن ویزا امری ضروریست که جهت اخذ ویزا نیز تعیین وقت سفارت یکی از مراحل مورد نیاز آن میباشد, از دیگر امور مرتبط با ویزا و سفر مهاجرت و اقامت کشورهای خارجیست که با توجه به این مهم وجود یک نیازمندی و بانک اطلاعات تخصصی در این زمینه برای افردی که به دنبال ویزا , وقت سفارت , مهاجرت و اقامت هستند احساس میشود, ویزاکاران تنها نیازمندی تخصصی در این زمینه میباشد که شما را در سریع ترین زمان ممکن به معتبرترین کارگزاران این امور با قیمت ارزان میرساند.

توجه داشته باشید برای سفر به اروپا یکی از ویزاهای کاربردی ویزای شینگن میباشد که با داشتن این نوع ویزا میتوانید به 27 کشور عضو حوضه شنگن و به اکثر کشورهای اروپایی به راحتی سفر کنید.

در اینجا به معرفی برخی از خدمات وبسایت نیازمندی ویزاکاران میپردازیم.
 

ویزای شینگن چیست؟

ویزای شینگن طبق معاهده شنگن که قراردادی است که در ۱۴ ژوئن سال ۱۹۸۵ میلادی جهت ورود آزاد ساکنین کشورهای اروپایی بدون نیاز به ویزا و کاهش مشکلات رفت و آمد آنها از جمله برچیده شدن مرزها و ایستگاههای بازرسی مرزی، درعرشه کشتی "پرنسس ماری آسترید" روی رودخانه "ماسل" نزدیک شهری به نام "شنگن" در لوکزامبورگ - مرز بین فرانسه و آلمان -  به امضای ۵ کشور آلمان، فرانسه، هلند، بلژیک و لوکزامبورگ رسید و در ۳ اکتبر سال ۱۹۹۰ میلادی پس از اتحاد آلمان شرقی و غربی، مجددا با امضای آلمان متحد تکمیل گردید.

شما میتوانید با ویزای شینگن به تمامی کشورهای عضو پیمان شنگن اروپا سفر نمایید که البته بسیاری از ایرانیان رویای سفر به اروپا را در سر دارند و برای سفر به کشورهای اروپایی اخذ ویزا الزامی است, برای گرفتن ویزای اتحادیه اروپا بهتر است از طریق محدوده شنگن اقدام کنید. در صورتی که ویزای شینگن  داشته باشید بقیه کشورهای اتحادیه اروپا نظیر آلمان, فرانسه, ایتالیا, اسپانیا, هلند, سوئیس, سوئد و ... به راحتی به شما ویزا خواهند داد.

ویزای شینگن آلمان دلیل اصلی بسیاری از افرادیست که به دنبال اخذ ویزای شینگن هستند و ایشان در نهایت قصد سفر به کشور آلمان را هم دارند.

کشورهای اتحادیه اروپا را نباید با کشورهای محدوده شنگن اشتباه نمود. برای مثال نروژ و ایسلند بخشی از شنگن هستند اما جزو اتحادیه اروپا نیستند. یا مثلا انگلستان و ایرلند عضو اتحادیه اروپا هستند اما جزو محدوده شنگن نیستند. به همین دلیل ویزا (روادید) انگلستان و ایرلند جهت ورود به شنگن بی اعتبار است و ساکنین و اتباع انگلستان و ایرلند باید به هنگام ورود و خروج از کشورهای عضو شنگن مورد کنترل مرزی قرار بگیرند. اما کشورهایی نیز وجود دارند که از اعضای اتحادیه اروپا نبوده اما از طریق بستن قرادادهای مخصوص بخشی از محدوده شنگن بشمار میروند. برای مثال نروژ و ایسلند عضوی از اعضای اتحادیه اروپا نیستند اما عضو قرارداد شنگن هستند. به همین دلیل ویزاهای صادر شده از سوی نروژ و ایسلند جهت ورود به همه کشورهای عضو شنگن معتبر است و اتباع و ساکنین این دو کشور نیز بدون عبور از هر گونه کنترل مرزی به همه کشورهای عضو محدوده شنگن داخل و خارج میشوند.

اگر قصد خروج از کشور جهت مسافرت  در کشورهای عضو پیمان شینگن (اتحادیه اروپا)  را بصورت کوتاه مدت و یا بلند مدت دارید با مشاوران مجرب , با سابقه و معتبر ما تماس بگیرید تا با بهترین و ارزانترین راه اخذ ویزای شینگن را به شما نشان دهند. ویزای شنگن با همراهی تورهای اروپا برای اکثر کشورهای اروپایی نیز امکان پذیر است.

دریافت ویزای شینگن مستلزم گذراندن مراحل پیچیده‌ای است که معمولا متقاضیان را با مشکل مواجه می‌کند. برای گذراندن این مراحل باید با مفهوم انبوهی از واژه‌ها و اصطلاحات تخصصی آشنا بود و کوچک‌ترین بی‌دقتی در این مورد به معنای اجبار برای آغاز دوباره‌ی مراحل درخواست ویزا و تلف شدن زمان و حتی محرومیت از ارائه‌ی دوباره درخواست است. برای اجتناب از این مشکل، وب‌سایت اطلاع‌رسانی ویزای شینگن ویزاکاران اقدام به گردآوری و پاسخگویی سؤالات متداول در مورد آن از طریق تماس شما با موسسات و وکلای معتبر معرفی شده از طرف ویزاکاران مسیر رسیدن به ویزای شینگن را بسیار سهل و آسان نموده است.

٢٤ کشور عضو محدوده شنگن عبارتند از: بلژیک, دانمارک, استونی, فنلاند, فرانسه, یونان, ایتالیا, ایسلند, لتونی, لوکزامبورگ, لیتوانی, مالت, هلند, نروژ, لهستان, پرتغال, اسلواکی, اسلوانی, اسپانیا, سوئد, چک, آلمان, مجارستان, اتریش.

27 کشور عضو اتحادیه اروپا عبارتند از: بلژیک, بلغارستان, قبرس, دانمارک, استونی, فنلاند, فرانسه, یونان, ایرلند, ایتالیا, لتونی, لوکزامبورگ, لیتوانی, مالت, هلند, لهستان, پرتغال, رومانی, اسلواکی, اسلوانی, اسپانیا, بریتانیا, سوئد, چک, آلمان, مجارستان, اتریش.

15 کشور عضو اتحادیه اروپا که از پول واحد “یورو” استفاده می کنند نیز عبارتند از: بلژیک, قبرس, فنلاند, فرانسه, یونان, ایرلند, ایتالیا, لوکزامبورگ, مالت, هلند, پرتقال, اسلوانی, اسپانیا, آلمان و اتریش.

اخذ ویزای شینگن با کارگزاران مستقیم و معتبر معرفی شده از طرف بانک اطلاعات تخصصی ویزا و سفر وبسایت ویزاکاران به آسانی هرچه تمام در کوتاه ترین زمان و با ارزان ترین قیمت ممکن انجام خواهد گرفت.

بسیاری از افراد تصور میکنند که یک ویزا به معنی تضمین ورود به محدوده شنگن است. اما یک ویزای شنگن فقط به معنی تضمین رسیدن به یکی از مرزهای شنگن است, نه بیشتر. پس از آن مقامات مرزی شنگن تصمیم میگیرند که به شما اجازه ورود داده و یا به دلایلی از ورودتان به محدوده شنگن جلوگیری بعمل آورده و شما را به کشوری در خارج از شنگن که از آن آمده اید اخراج کنند. مقامات مرزی شنگن قانونا میتوانند حتی در صورت دارا بودن ویزای معتبر, از ورود شما به شنگن جلوگیری بعمل آورده و شما را به کشوری که از آن آمده اید اخراج کنند. برای مثال ممکن است فرد با ارائه مدارک جعلی و یا تقلب دیگری در سفارتخانه موفق به گرفتن ویزا شده باشد. از جمله به همین دلیل مرزها ورودی شنگن این حق را دارند که همه مسافرین ورودی دارای ویزا را مورد کنترل مجدد قرار دهند و در صورتی که دارای شرایط ورود نباشند از ورود آنان به محدوده شنگن جلوگیری بعمل آورند.
 

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا و اقامت کانادا یکی از دغدغه های افرادیست که به دنبال کشوری ایده آل برای زندگی میگردند, ویزاکاران با معرفی کارگزاران و وکلای معتبر و مجرب در امر مهاجرت و اقامت این راه را برای ایشان هموار میسازد.

در حال حاضر کانادا به عنوان کشوری با یک سیاست باز مهاجرپذیری و بیش از 34 گروه قومی مختلف شناخته میشود.

10 کشور اول مبدا عبارتند از چین، هند، فیلیپین، پاکستان، امریکا، انگلستان، کره جنوبی، کلمبیا و سری لانکا

شما میتوانید تحت یک یا چند روش مختلف برای مهاجرت به کانادا واجد شرایط باشید. اینکه بهترین روش را بسته به شرایط خاصتان انتخاب کنید از اهمیت به سزائی برخوردار است. ما میتوانیم به شما راهنمایی کنیم که بهترین راه را انتخاب کنید و در زمینه انجام کار به شما کمک نماییم.

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

ویزای کانادا برای مهاجرت به کانادا الزامیست و اقامت کانادا از طریق راههای زیر امکانپذیر است:

  1. مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری
  2. سرمایه گذاری استانی
  3. مهاجرت از طریق حرفه شما (شما می توانید بعنوان یک کارگر غیر دائم برای مهاجرت به کانادا اقدام کرده و در کانادا مشغول کار شوید. برای انجام این کار شما احتیاج به استخدام در یک شرکت کانادائی دارید. این استخدام بایستی از طرف سازمان خدمات کانادا مورد تائید قرار گیرد . پس از این تائید می توان از طریق اداره مهاجرت تقاضای اجازه کار کنید . ما درپیدا کردن شرکت و گرفتن تائیدیه از سازمان خدمات کانادا وگرفتن اجازه کار ازمهاجرت کانادا به شما خدمات خواهیم داد.)
  4. مهاجرت از طریق تخصص
  5. مهاجرت از طریق مهارت در کار کوبک
  6. مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل
  7. مهاجرت به کانادا از طریق بستگان نزدیک در یکی از استانهای کانادا(چنانچه بستگان نزدیکی دریکی از ایالات زیر دارید وشما یکی از این بستگان از قبیل برادر وخواهر یا پسرو دختر عمو و پسر یا دختر دائی . هستنید میتوانید از این طریق به کانادا مها جرت کنید. این ایالت ها بدین قرارند: البرتا ساسکاچوان مانیتوبا نوواسکوشیا پرینس ادوارد ایلند)
  8. مهاجرت از طریق فامیل (می توانید یکی از فامیل های خود را که ازطرف اداره مهاجرت به کانادا مجاز اعلام شده به عنوان مقیم به کانادا دعوت کنید . افرادی که تضمین کننده عضو خانواده می شوند در بعضی اوقات 3 سال وبعضی اوقات تا 10 سال متعهد تمام مخارج آن فرد خواهند بود . افراد مجاز فامیل همسر والدین – پدر و مادر فرزندان - فرزند خوانده خواهر و برادر که والدین خود را از دست داده اند . شما می توانید یک فرد را بعنوان فامیل به کانادا بیاورید به شرط اینکه بستگان دیگری (عمه ، عمووافراد ذکر شده دربالا ) نداشته باشید.)
  9. برنامه پرستار سرخانه (با برنامه پرستار سرخانه شما می توانید از طریق پرستاری کودکان و افراد کهنسال برای اقامت دائم در کانادا اقدام کنید . برای انجام این کار احتیاج به استخدام از طرف یک خانواده دارید . شرایط لازم برای استخدام این است که شما دارای دیپلم متوسطه ومعلومات لازمه در رشته مربوطه بوده و بطور دائم به مدت يک سال در ظرف سه سال گذشته کار کرده باشید یا بمدت شش ماه در همین رشته در موسسه ای آموزش دیده باشید . و همینطورمایل باشید که بمدت دو سال در خانواده ای که به شما حقوق و محل و مزایا می د هد زندگی کنید و در رشته خود در منزل مشغول بکار باشید . زبان انگلیسی شما بایستی باندازه ای باشد که بتوانید بطور مستقل قادر به اداره خود باشید . پس از پایان این دو سال شما می توانید تقاضای اقامت دائم کرده واگر تخلفی نکرده باشید تقریباً بطور خود کار مقیم شوید.)

تمامی این روشها را به شرح کامل از زبان مشاوران و کارشناسان مجرب و با سابقه ویزا و مهاجرت به کانادا در ویزاکاران خواهید شنید.اخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها