کانال تلگرام ایران جیب
بلو بانکبلو بانکبرخورد مرگبار دو دستگاه خودرو سواری در غرب تهران / تصاویر


کدخبر:۳۲۰۲۴یکشنبه، ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۶:۰۹۱۲۴۳ بازدید

برخورد شدید دو دستگاه خودرو سواری در بزرگراه شهید فهمیده، یک کشته برجای گذاشت.

پس از تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به سرعت آتش نشانان ایستگاه 45 و 44 را ساعت 4:33 بامداد امروز به بزرگراه شهید فهمیده(مسیر غرب به شرق)، حوالی ویلاشهر اعزام کرد.

به گفته محمد اصغری افسر آماده منطقه یک عملیات آتش نشانی تهران، یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس با دو نفر سرنشین و یک دستگاه خودرو سواری سمند با سه نفر سرنشین به شدت با یکدیگر برخورد کرده و براثر شدت این برخورد، خودرو سواری پژو پارس واژگون شده بود.

وی در ادامه گفت: سرنشینان هر دو خودرو قبل از رسیدن نیروهای آتش نشانی از خودرو خارج شده بودند که آتش نشانان بلافاصله با نصب علائم هشدار دهنده و قطع جریان برق هر دو خودرو، محل حادثه را ایمن سازی کردند.

این افسر آماده افزود: با توجه به مصدومیت یکی از سرنشینان خودرو سواری سمند که خانمی حدوداً 75 ساله بود، نیروهای آتش نشانی وی را برای انجام معاینات پزشکی تحویل امدادگران اورژانس دادند که متأسفانه پس از معاینات اولیه مشخص شد وی بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است.

اصغری در پایان گفت: آتش نشانان پس از ایمن سازی و انتقال خودروها به حاشیه امن بزرگراه و عادی شدن تردد خودروهای عبوری، محل حادثه را برای بررسی علت تحویل کارشناسان پلیس راهور دادند.

برخورد مرگبار دو دستگاه خودرو سواری در غرب تهران

برخورد مرگبار دو دستگاه خودرو سواری در غرب تهران

برخورد مرگبار دو دستگاه خودرو سواری در غرب تهران

برخورد مرگبار دو دستگاه خودرو سواری در غرب تهران

برخورد مرگبار دو دستگاه خودرو سواری در غرب تهرانقاصدک 24قاصدک 24
اخبار مرتبط

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها