کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

سرلشکر باقری میلاد مسیح و آغاز سال 2017 میلادی را تبریک گفت


کد خبر : ۳۱۷۸۹شنبه، ۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۲:۰۱۴۷۹ بازدید

رئیس ستادکل نیروهای مسلح در پیام‌های جداگانه‌ای آغاز سال جدید ۲۰۱۷ میلادی را به فرماندهان و مقامات نظامی کشورهای مسیحی جهان تبریک گفت.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح در پیام‌های جداگانه‌ای آغاز سال جدید ۲۰۱۷ میلادی را به فرماندهان و مقامات نظامی کشورهای مسیحی جهان تبریک گفت.

سرلشکر محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح در پیام‌های جداگانه‌ای، سالروز میلاد حضرت عیسی‌ بن‌ مریم(ع) و آغاز سال جدید 2017 میلادی را به فرماندهان و مقامات نظامی کشورهای مسیحی جهان تبریک گفت.

در پیام سرلشکر باقری آمده است: با احترام، فرا رسیدن سالروز میلاد خجسته پیامبر نور و رحمت، منادی بزرگ عدالت و احیاکننده معنویت حضرت عیسی‌ مسیح(علیه‌السلام) پیامبر صلح و دوستی و بشارت‌دهنده ایمان و آغاز سال 2017 میلادی را به جنابعالی، خانواده محترمتان، نیروهای مسلح و همه مسیحیان آن کشور تبریک و شادباش می‌گویم.

این پیام می‌افزاید: امیدوارم در سال جدید میلادی، با بازگشت همه جوامع بشری و نگرش عمیق آنها به تعالیم عالی یکتاپرستی و انسان‌ساز پیامبران الهی همچون تعالیم پر مهر و برکت حضرت عیسی مسیح(ع) دیگر شاهد تروریسم، ظلم و ستم و جنایت سلطه‌گران و جنگ در جهان نباشیم و در عالم هستی تمامی انسان‌ها با هر دین و مذهبی توام با صلح و آرامش در کنار هم زندگی کنند.

اینجانب با تهنیت مجدد، صلح و عدالت را از درگاه پروردگار مهربان خواستارم و برای جنابعالی و نیروهای مسلح آن کشور سلامتی و بهروزی مسئلت می‌نمایم.اخبار مرتبط


سرزمین خودرو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

لاماری